Producten
CNC-productie
  • CNC-productieCNC-productie
  • CNC-productieCNC-productie
  • CNC-productieCNC-productie
  • CNC-productieCNC-productie

CNC-productie

Sanluo Precision is een professionele Chinese fabrikant en leverancier, gespecialiseerd in massale CNC-productie, die schaalbare diensten aan haar klanten aanbiedt. Door gebruik te maken van robuuste productiemogelijkheden en een uitgebreid supply chain managementsysteem, levert het bedrijf gespecialiseerde, op maat gemaakte CNC-productiediensten voor sectoren zoals halfgeleidercomponenten, huishoudelijke apparaten, hardwaretools en mechanische apparatuur, inclusief de productie van complexe en uitdagende onderdelen. Met een maandelijkse productiecapaciteit van meer dan een miljoen eenheden voldoet Sanluo Precision volledig aan de strenge massaproductie-eisen van verschillende industrieën.

De kwaliteit van batchproductie is rechtstreeks bepalend voor het assemblagerendement, de productduurzaamheid en de merkreputatie voor hardwarebedrijven die van prototype naar markt opschalen. Inconsistente afmetingen, fluctuerende defectpercentages en onbetrouwbare leveringsschema's kunnen de herbewerkingskosten opdrijven en productlanceringen vertragen. Sanluo Precision biedt grootschalige CNC-productiediensten gebouwd op een werkplaats van 8000 m², meer dan 130 CNC-machines, drie geautomatiseerde lijnen en een volwassen supply chain-systeem. We bedienen de halfgeleider-, huishoudelijke apparaten-, hardware-gereedschap- en mechanische apparatuurindustrieën met aangepaste batchproductie voor complexe onderdelen, waarbij we meer dan een miljoen stuks per maand leveren met gestandaardiseerde procescontrole en volledige inspectiedekking.

Precisie standaard

dimensionale nauwkeurigheid L(X) W(Y) H(Z) SCH R
eenheid: ±/mm 0.005 0.003 0.001 0.002 0.008
Geometrische nauwkeurigheid vlakheid parallellisme loodrechtheid ruwheid profiel tolerantie
eenheid: ±/mm 0.001 0.002 0.002 Ra0,6 0.003
productiecapaciteit 1~999999 st 1~999999 st 1~999999 st 1~999999 st 1~999999 st
productie cyclus 3-20 dagen 3-20 dagen 3-20 dagen 3-20 dagen 3-20 dagen

Inspectie-instrumenten en meetinstrumenten: CMM-coördinatenmeetmachine, optisch beeldmeetinstrument, profielprojector, laserdiametermeter, laserinterferometer, ruwheidstester, rondheidstester, gereedschapsmicroscoop, stereomicroscoop, micrometer, pinmeter, meetklok, micrometermeter, elektronische hoogtemeter, schuifmaat, eindmaatblok, hardheidsmeter, draadmeter

Productiecapaciteit en uitrusting

Onze werkplaats demonstreert een sterk geschaalde productiecapaciteit voor CNC-productie met grote volumes, met een mobiele lay-out en geautomatiseerde apparatuurconfiguratie die zijn ontworpen voor een stabiele output.

Schaal van werkplaats: Totale oppervlakte 8000 vierkante meter, 130 sets CNC-apparatuur, waaronder 80 CNC-draaibanken, 50 bewerkingscentra en 3 geautomatiseerde productielijnen

Mobiele lay-out: Verwerkingseenheden ingedeeld naar producttype, elk uitgerust met draaien, frezen, boren en tappen voor bediening aan de lopende band

Automatiseringsniveau: Robotachtig laden en lossen verhoogt de efficiëntie met 40% en verlaagt de arbeidskosten met 30%

Geautomatiseerd naproces: Automatische ontbraam-, reinigings- en inspectieapparatuur voor een volledig geautomatiseerde productiestroom

Maandelijkse productie: Meer dan 1.000.000 stuks, wat een duurzame levering van grote volumes ondersteunt

INDEX MS16-6 Plus automatische draaibank met meerdere assen

Parametercategorie Parameterdetails
Uitrustingsmodel INDEX MS16-6 Plus
Kernpositionering Hoogefficiënte massaproductie van complexe kleine onderdelen
Spilconfiguratie 6 werkspindels, 2 synchrone spindels
Bewerkingscapaciteit Bardiameter 16 mm (Plus-model 22 mm), maximaal vermogen 15 kW
Bewegingsprestaties Maximaal spiltoerental 10.000 tpm, maximaal koppel 18 Nm
Gereedschaphoudersysteem Tot 12 gereedschapshouders, inclusief kruis-, groef-, boor- en andere sledes
CNC-systeem Siemens S840D sl-systeem met 18,5-inch touchscreen
Kernvoordelen Dubbel-drieassige bewerking, korte omsteltijd, korte hulptijd, aanzienlijk lagere eenheidskosten
Typische toepassing Massaproductie van precisiecomponenten

DNM-serie verticaal bewerkingscentrum

Als wereldwijd best verkochte klassieke serie staat de DNM-serie bekend om zijn uitstekende betrouwbaarheid en productie-efficiëntie, waardoor het de ideale keuze is voor stabiele batchproductie.

Parametercategorie Parameterdetails
Uitrustingsmodel DNM-serie
Kernpositionering Verticale, uiterst efficiënte en uiterst nauwkeurige bewerking
Reizen (X/Y/Z) Meerdere reisconfiguraties beschikbaar, b.v. X-as: 1.050 mm, Y-as: 570 mm, Z-as: 625 mm
Spindelsysteem Standaard direct gekoppelde spindel, optionele hogesnelheidsspindel met hoog koppel
Kernvoordelen Een van de best verkochte producten ter wereld, met de hoogste productiviteit en duurzaamheid, uitstekende betrouwbaarheid
Milieuvriendelijk en gemak Ingebouwde monitoring van het energieverbruik, optioneel programmeerbare ondergedompelde koelvloeistof
Typische toepassing Precisiecomponent batchproductie

Lean beheer en supply chain

We implementeren gestroomlijnd productiebeheer en samenwerking in de toeleveringsketen om een ​​stabiele, tijdige en kostengeoptimaliseerde levering voor elke CNC-productieorder te garanderen.

SMED snelle omschakeling: Omsteltijd teruggebracht van 2 uur naar 30 minuten, waardoor de bezettingsgraad van de apparatuur aanzienlijk wordt verbeterd

Kaizen continue verbetering: Jaarlijks worden meer dan 100 verbeteringsprojecten geïmplementeerd, aangestuurd door suggesties van frontline operators

VMI-voorraadbeheer: Proactieve voorraadvoorbereiding op basis van klantvolumeprognoses om tijdige levering te garanderen

JIT-productiemodus: Productie gepland volgens het leveringsplan van de klant, tijdige levering en verminderde voorraaddruk bij de klant

EDI-gegevensuitwisseling: Systeemintegratie voor bestellingen, leveringsbonnen en afschriften voor een gestroomlijnde samenwerkingsefficiëntie

Periodieke rapporten: Maandelijkse en driemaandelijkse leveringsstatistieken voor klantkostenanalyse en voorraadoptimalisatie

Casestudies van productie

Auteur: Senior technisch manager, Sanluo Precision (Shenzhen)

Negen jaar ervaring in de CNC-productie van precisieassen en matrijskernen. Dagelijks ontvang ik tekenbestanden van binnen- en buitenlandse matrijzenfabrikanten. Bij de daadwerkelijke productie komen veel problemen niet naar voren op de tekeningen, zoals cumulatieve klemfouten en gereedschapsslijtage. Ik concentreer me op het identificeren van deze verborgen risico's tijdens het beoordelen van tekeningen, het optimaliseren van procesroutes voor prototype- en batchbestellingen, om een ​​stabiele nauwkeurigheid en een redelijke doorlooptijd voor klanten te garanderen.

Geval 1: Precisietandwielas

CNC Production

Item Details
Industrie & Toepassing Automatisering van precisietransmissieapparatuur, servomotorkrachtoverbrenging en precisie-koppelomkeerstructuur
Materiaal 40Cr gehard en getemperd gelegeerd staal, hardheid HRC28-32
Belangrijkste afmetingen Totale lengte 118 mm, tandwielsteekdiameter Φ48 mm, module 1,25, 42 tanden, meertraps buitendiameter, positioneringsflens, afdichtingslimietgroef, ingewikkeld precisietandprofiel
Kerntoleranties Schachtdiameter ±0,005 mm; haaksheid van de flens ≤0,006 mm; radiale slingering over de volledige lengte ≤0,004 mm; tandwielsteek cumulatief ≤0,008 mm; tanduitlijning ≤0,005 mm; coaxialiteit ≤0,003 mm; tandwieloppervlak Ra0,4μm
Verwerkingsproblemen Geringe asvervorming bij rotatie op hoge snelheid; De precisie van het ingewikkelde tandwielprofiel heeft rechtstreeks invloed op het transmissiegeluid en de koppelstabiliteit; meerstaps coaxiale structuur cumulatieve fout door herhaaldelijk vastklemmen; restspanningsrebound na bewerking
Procesoplossing Draaifrees-composiet 5-assige koppeling, voltooiing van draaien, frezen, gleufsteken, boren en flensvormen met één klem. Zeer nauwkeurige elastische spantangbevestiging met zelfconcentrische nauwkeurigheid ≤0,002 mm. 4 uur spanningsverlichting bij constante temperatuur na voorbewerken. Ultrafijnkorrelige diamantgecoate vormfrees voor afwerking.
Snijparameters Voorbewerken: 4200 omw/min spindel, 0,12 mm/omw voeding, 0,3 mm diepte. Afwerking: 6800 omw/min spindel, 0,06 mm/omw voeding, 0,05 mm diepte. Tandwielprofiel: uiterst nauwkeurig interpolatiefrezen, bereikt de nationale standaard graad 5 precisie zonder secundair uithollen.
Inspectiemethode CMM + speciale uitrustingstester dubbele uitrusting volledige inspectie, 22 ± 0,5 ℃ constante temperatuuromgeving
Productie resultaat Eerste batch 100 stuks opbrengst 99,8%; 72 uur continu hogesnelheidstest voorwaartse en achterwaartse rotatie geslaagd, geen abnormaal geluid, geen speling; nul fouten en nul nauwkeurigheidsverslechtering na 6 maanden gebruik in het veld; aanhoudende herhaalbestellingen bevestigd

Geval 2: PEEK speciale technische kunststof schuifregelaar

CNC Production

Item Details
Industrie & Toepassing Aandrijflijnsysteem voor auto's, positioneert glijdende componenten onder langdurige heen en weer gaande beweging en wisselende belastingen
Materiaal VICTREX WG101 met koolstofvezel gevulde PEEK (met koolstofvezel versterkte PAEK)
Belangrijkste afmetingen Lengte 25,4±0,1 mm, breedte 17,88±0,06 mm, hoogte 9,85 mm, dikte zijnaaf 8,5 ± 0,05 mm, groefdiepte 5,4+0,1/0 mm, dunwandige naaf 3,6 ± 0,05 mm, meerdere R1.6- en R0.5-afrondingen
Kerntoleranties Kleine kenmerken ±0,007 mm; vlakheid van het glijoppervlak ≤0,005 mm; baas-coaxialiteit ≤0,006 mm; geleidegroefsymmetrie ≤0,008 mm; overgangsoppervlak Ra1,6μm; coatinglaag 600μm ±0,02mm
Verwerkingsproblemen Koolstofvezel zeer schurend, gewone hardmetalen gereedschappen verslijten na 30 stuks; T-vormige dunwandige structuur vervormt gemakkelijk onder snijkracht; De binnenwand van de geleidegroef moet vrij zijn van gereedschapssporen om glijgeluiden te voorkomen; PEEK absorbeert vocht uit koelvloeistof en vervormt
Procesoplossing Voorbewerken op VMC850 met diamantbeklede frezen (6x slijtvastheid van wolfraamstaal). Afwerking op een FD-650 hogesnelheidsgraveermolen met een trillingsarme spindel van 24.000 tpm. Vacuümadsorptiearmatuur met volledige dekking en zachte rubberen kussens. Luchtgekoeld droogsnijden bij lage temperatuur, zonder koelmiddel, om thermische vervorming te voorkomen.
Snijparameters Voorbewerken: 0,12 mm uniforme nabewerkingstoeslag. Afwerking: gelaagd microsnijden, enkele diepte niet groter dan 0,06 mm. Gereedschapswissel elke 400 stuks om slijtagegerelateerde partijdefecten te voorkomen.
Gemeten gegevens Totale lengte: 25,34 ~ 25,46 mm, fluctuatie slechts 0,012 mm. Baasdikte: 8,47 ~ 8,53 mm. Diepte geleidegroef: 5,402 ~ 5,486 mm. Dunwandige dikte: 3,57~3,64 mm. Parallelliteit: gemiddeld 0,004 mm. Symmetrie: ≤0,007 mm.
Productie resultaat Eerste batch 500 stuks defectpercentage 0,4%, tweede batch 1000 stuks nul defecten. 72-uurs-duurzaamheidstest van het voertuig doorstaan. Het glijgeluid daalde met 42%, de levensduur nam toe met 60% en het defectpercentage daalde van de vorige leverancier met 32% naar 0,4%. Stabiele maandelijkse herhaalbestelling van 2000 stuks.

Waarom kiezen voor Sanluo Precision

Sanluo Precision onderscheidt zich als een vertrouwde fabrikant en leverancier voor wereldwijde kopers die op zoek zijn naar betrouwbare ondersteuning voor batchproductie. Onze geschaalde CNC-productiediensten zijn gebaseerd op grootschalige productiecapaciteit en een volwassen, compleet supply chain managementsysteem, dat op maat gemaakte productieoplossingen levert voor halfgeleidercomponenten, huishoudelijke apparaten, hardwaretools, mechanische apparatuur en vele andere industrieën. We zijn in staat om complexe, op maat gemaakte onderdelen met een hoge moeilijkheidsgraad te verwerken, met een maandelijkse productie van meer dan een miljoen stuks, om te voldoen aan de strenge eisen voor batchproductie in diverse industriële sectoren.

Productiecapaciteit voor grote volumes: 8000㎡ productieatelier uitgerust met meer dan 130 CNC-eenheden en drie geautomatiseerde productielijnen, die een stabiele uitvoer van grote volumes ondersteunen voor herhaalbestellingen op lange termijn.

Uiterst nauwkeurige procescontrole: Strenge dimensionale en geometrische tolerantienormen, gecombineerd met een volledig assortiment inspectie-instrumenten, om de consistentie van de onderdelen te behouden, zelfs bij grote series.

Competentie voor het bewerken van complexe onderdelen: Ervaren in uitdagend maatwerk, waaronder gelegeerd staal, geharde metalen en hoogwaardige technische kunststoffen zoals met koolstof gevulde PEEK.

Volwassen samenwerking in de toeleveringsketen: Gestroomlijnde productieworkflows ondersteunen de snelle omschakeling van SMED, VMI-voorraadbeheer en JIT-levering om de doorlooptijden voor wereldwijde klanten te stabiliseren.

Mondiaal georiënteerde servicementaliteit: Procesdocumentatie, inspectierapporten en projecttracking aangepast voor buitenlandse inkoopcycli, waardoor de grensoverschrijdende ordercoördinatie wordt vereenvoudigd.

Veelgestelde vragen

Vraag 1: Wat is uw maandelijkse capaciteit voor batchbestellingen?

A: Onze maandelijkse productie bedraagt ​​meer dan een miljoen stuks. We beschikken over 130 CNC-machines en drie geautomatiseerde productielijnen met een mobiele lay-out, die duurzame productie van grote volumes ondersteunen in de sectoren halfgeleiders, huishoudelijke apparaten, hardware en mechanische apparatuur.

Vraag 2: Hoe garandeert u een consistente kwaliteit voor grote batches?

A: We passen statistische procescontrole van SPC toe, gestandaardiseerde CNC-programma's, vaste gereedschapswisselcycli en een drieledig inspectiesysteem (eerste artikel + lopende patrouille + eindinspectie). Elke batch wordt geleverd met een volledig CMM-inspectierapport en we archiveren alle procesparameters, zodat herhaalbestellingen dezelfde nauwkeurigheid behouden.

Vraag 3: Kunt u speciale technische kunststoffen verwerken, zoals met koolstofvezel gevulde PEEK?

EEN: Ja. We gebruiken diamantgecoate gereedschappen, luchtgekoeld droogzagen op lage temperatuur en op maat gemaakte vacuümarmaturen voor schurende en hittegevoelige kunststoffen. Ons PEEK-batchdefectpercentage blijft onder de 0,5%, veel beter dan het sectorgemiddelde.

Vraag 4: Biedt u supply chain-diensten aan, zoals VMI- of JIT-levering?

EEN: Ja. We bieden door de VMI-leverancier beheerde voorraad, JIT-productieplanning, EDI-systeemintegratie en maandelijkse/driemaandelijkse leveringsstatistieken om klanten te helpen de voorraad te optimaliseren en de beheerkosten te verlagen.

Vraag 5: Wat is de typische doorlooptijd voor massaproductie?

A: De standaard levertijd bedraagt ​​3 tot 20 werkdagen, afhankelijk van de complexiteit van het onderdeel, het batchvolume en de oppervlaktebehandeling. Dankzij onze snelle SMED-omschakeling blijft de insteltijd binnen 30 minuten, zodat de productie snel kan worden opgevoerd.

Super Precision Turning
Super Precision Turning
Super Precision Turning
Super Precision Turning
Hottags: CNC-productie, China, fabrikant, leverancier, fabriek
Stuur onderzoek
Contact informatie
Voor vragen over onze producten of prijslijst kunt u uw e-mailadres achterlaten en wij nemen binnen 24 uur contact met u op.
X
We gebruiken cookies om u een betere browse-ervaring te bieden, het siteverkeer te analyseren en de inhoud te personaliseren. Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met ons gebruik van cookies.Privacybeleid