De ontwikkeling van prototypen met hoge precisie bepaalt rechtstreeks het algemene R&D-ritme voor hardware-, automatiserings-, medische en robotica-projecten. Een slechte nauwkeurigheid van het prototype zal leiden tot vastlopen van de assemblage, falen van de prestaties en herhaaldelijk revisiewerk, waardoor de tijdlijnen voor de lancering van producten worden vertraagd. Sanluo Precision levert betrouwbare CNC-prototypebewerkingsdiensten, waarbij meerassige CNC-apparatuur, complete metrologietools en volwassen proceservaring worden gecombineerd om technische tekeningen om te zetten in fysiek functionele prototypes. Of u nu eenvoudige uiterlijkmonsters of complexe functionele teststukken met hoge tolerantie nodig heeft, wij ondersteunen productie op maat in kleine volumes, DFM-feedback, inspectie van volledige afmetingen en optionele oppervlakteafwerking, waardoor technische teams de structuur, prestaties en pasvorm kunnen verifiëren vóór massaproductie.
Sanluo Precision is een professionele fabrikant en leverancier gevestigd in China. Met jarenlange gerichte ervaring in de verwerking van prototypen bieden wij uiterst efficiënte, snelle diensten voor wereldwijde klanten. Wij ondersteunen de productie van op maat gemaakte prototypen in kleine batches voor de ontwikkeling van nieuwe producten, productverbetering, functionele tests en verificatie van het uiterlijk, waarbij complexe en zeer moeilijke metalen onderdelen op maat worden gebruikt. Onze professionalCNC-prototypebewerkingDe verwerking verkort de onderzoeks- en ontwikkelingscycli van klanten effectief en versnelt de marktintroductie, waarbij volledig wordt voldaan aan de strikte precisie- en kwaliteitseisen van R&D-bedrijven voor de productie van prototypen.
| Dimensionale nauwkeurigheid | L (X) | W (J) | H (Z) | SCH | Identiteitskaart |
| eenheid: ±/mm | 0.005 | 0.003 | 0.001 | 0.002 | 0.005 |
| Geometrische nauwkeurigheid | vlakheid | parallellisme | loodrechtheid | ruwheid | concentriciteit |
| eenheid: ±/mm | 0.001 | 0.002 | 0.002 | Ra0,6 | 0.005 |
| productiecapaciteit | 1~999999 st | 1~999999 st | 1~999999 st | 1~999999 st | 1~999999 st |
| productie cyclus | 3-20 dagen | 3-20 dagen | 3-20 dagen | 3-20 dagen | 3-20 dagen |
● Volledige inspectieapparatuur: CMM-coördinatenmeetmachine, optisch beeldmeetinstrument, profielprojector, laserdiametermeter, laserinterferometer, ruwheidstester, rondheidstester, gereedschapsmicroscoop, stereomicroscoop, micrometer, pinmeter, meetklok, micrometermeter, elektronische hoogtemeter, schuifmaat, eindmaatblok, hardheidsmeter, draadmeter
Sanluo Precision heeft prominente voordelen op het gebied van snelle respons bij projectlevering, ondersteuning van urgente prototypelevering en efficiënte volledige processerviceCNC-prototypebewerking.
● Snelle offerte & DFM-analyse: Volledige evaluatie van de maakbaarheid en formele offerte binnen 2 uur na ontvangst van klanttekeningen
● Snelle productie-opstelling: Uitgerust met een snel klemsysteem en modulaire armaturen, gereedschapswisseling en insteltijd bedraagt minder dan 30 minuten
● Standaardverwerkingscyclus: prototype van aluminiumlegering 1 tot 2 dagen, prototype van staal 2 tot 3 dagen, complexe structurele onderdelen 3 tot 5 dagen
● 24-uurs spoedservice: non-stop productieondersteuning, snelste levering van prototypen op dezelfde dag
● Professionele technische follow-up: ingenieurs volgen het hele proces en lossen verwerkingsproblemen in realtime op om ervoor te zorgen dat het prototype voldoet aan de ontwerpnormen
● Lokale handige service: huis-aan-huis ophalen en bezorgen van tekeningen mogelijk, retour op dezelfde dag in de Pearl River Delta-regio
Alle afgewerkte onderdelen van onzeCNC-prototypebewerkinghet bereiken van formele kwaliteitsnormen voor massaproductie, met strikte kwaliteitscontrole van het volledige proces en professionele suggesties voor ontwerpoptimalisatie om klanten te helpen de productprestaties te verbeteren en de kosten te verlagen.
● Volledige dimensionale inspectie: Volledige maatdetectie en geometrische tolerantieverificatie via precisie-CMM-apparatuur, oppervlaktekwaliteit getest door ruwheidstester
● Traceerbaarheid van processen: Neem foto's en video's op tijdens de prototypeverwerking voor referentie bij massaproductie
● Compleet testrapport: Verstrek officiële inspectiedocumenten met meetgegevens, uitleg over buitentolerantie en professionele suggesties voor verbetering
● Optimalisatie van redelijke toleranties: Optimaliseer markering met onredelijke nauwe toleranties om de productiekosten effectief te beheersen zonder de assemblageprestaties te beïnvloeden
● Aanbeveling voor oppervlaktebehandeling: aangepaste processen, waaronder anodiseren, zandstralen, polijsten en galvaniseren om het uiterlijk en de duurzaamheid van het product te verbeteren
● Rijke projectervaring: bediende consumentenelektronica, slimme hardware, medische apparatuur, robotica, UAV en andere industrieën, voltooide meer dan 10.000 prototypeprojecten met een klanttevredenheidspercentage van 96%
| Parameteritem | Parameterdetails |
| Uitrustingsmodel | Kaiser C4U / C2U |
| Kernpositionering | Microprocessorgestuurd professioneel prototypefrezen voor standaard en niet-standaard prototypeproductie |
| C4U-reisbereik | X/Y/Z: 310 mm / 220 mm / 160 mm |
| C2U-reisbereik | X/Y/Z: 600 mm / 420 mm / 280 mm |
| Belangrijke precisie | Herhaalbaarheid 0,02 mm, resolutie 0,003 mm |
| Werktafel-functie | Met T-gleuf en meerdere bevestigingsmiddelen, geschikt voor plaat- en buisdelen |
| Kernvoordeel | Gebruiksvriendelijke 2D- en 3D-software, geoptimaliseerd voor een gestandaardiseerd prototypevoorbereidingsproces |
| Typische toepassing | Ontwikkeling van onderdelen met hoge precisie |
Kernfuncties: Stijve lineaire geleidingsstructuur, hoge stijfheid en stabiliteit, ondersteunt hogesnelheidssnijden van 24.000 tpm, speciaal geschikt voor kleine en middelgrote precisieonderdelen zoals 3C elektronische accessoires en medische apparaten.
| Parametercategorie | Specifieke parameters |
| Mechanische specificaties | Reizen (X×Y×Z): 450×700×400 mm Diameter werktafel: 400 mm Maximaal werkstukgewicht: 200 kg Spindelconus: BT30 |
| Bewerkingsprestaties | Spiltoerental: 24000 tpm (standaard), 30000 tpm (optioneel) Snelle bewegingssnelheid: 30 m/min (X/Y), 24 m/min (Z) Zwenkbereik A-as: -120°~+90° Continue rotatie C-as: 360° |
| Precisie-index | Positioneringsnauwkeurigheid: ±0,002 mm (volledige slag) Herhaalde positioneringsnauwkeurigheid: ±0,001 mm (volledige slag) Oppervlakteruwheid: Ra≤0,2μm (stalen onderdelen) |
| Automatiseringsfunctie | ATC automatische gereedschapswissel: 1 seconde per aangrenzend gereedschap Automatisch filtersysteem voor snijvloeistof (precisie van 3 μm) Pneumatisch werkstukklemsysteem |
| Andere configuraties | CNC-systeem: JD50 Vermogen: 5,5 kW (spil), 2,2 kW (toevoeras) Gewicht uitrusting: 8000 kg |
| Toepassingsbereik | Ontwikkeling van onderdelen met hoge precisie |
Auteur: Senior technisch manager, Sanluo Precision (Shenzhen)
9 jaar ervaring met het bewerken van CNC-prototypes voor precisieassen en matrijskernen. Dagelijks evalueer ik prototypetekeningen die zijn verzonden door lokale en mondiale matrijsklanten. Prototypewerk verschilt van massaruns: korte doorlooptijd, frequente ontwerpherzieningen en strikte nauwkeurigheid van het eerste monster zijn kerneisen. Veel onzichtbare risico's, zoals vervorming van dunne wanden en bramen op de scherpe randen, komen pas naar voren tijdens de productie van prototypen. Ik benadruk deze risico's tijdens de tekenbeoordelingsfase, pas gereedschapspaden en klemmethoden aan, om snel gekwalificeerde prototypes te leveren voor klantfunctieverificatie.
Deze casus richt zich op het uiterst nauwkeurige prototype van een 7075-T6 luchtvaartaluminium bewegingsplatform, dat veel wordt gebruikt in geautomatiseerde testapparatuur. Het onderdeel is voorzien van meerstapsholtes en meerdere positioneringsbenchmarks met in elkaar grijpende geometrische toleranties. OngecontroleerdCNC-prototypebewerkingzal dimensionale drift veroorzaken bij massaproductie. Alle procesparameters en testgegevens zijn originele fabriekstestrecords en vormen een standaardreferentie voor uiterst nauwkeurige prototypes van bewegingscomponenten.
● Materiaal: 7075‑T6 zeer sterke luchtvaartaluminiumlegering
● Sollicitatie: Snel heen en weer bewegend schuifplatform voor geautomatiseerde testapparatuur
● Oppervlaktevereiste: Scherpe afschuining R1.0, ruwheid van het glijoppervlak Ra≤0,8μm, niet-passend oppervlak Ra3,2μm
● Draad standaard: M1.6/M2/M3 schroefdraadborgkracht bereikt respectievelijk 2KG‑CM, 3KG‑CM, 4KG‑CM
● Kwaliteitsnorm: RoHS-conform, geen poriën, krassen, chippen of scherpe bramen
● Lineaire maattolerantie: ≤20 mm ±0,007 mm, 20~80 mm ±0,010 mm
● Dieptetolerantie voor pinholes: ±0,004 mm
● Benchmarkvlakheid: Vlakheid van het glijoppervlak van het hoofdsamenstel ≤0,0015 mm
● Verticaliteitsnorm: Verticaliteit zijkant ten opzichte van benchmark ≤0,006 mm
● Nauwkeurigheid van de gatpositie: Φ3 coaxialiteit positioneringsgat ≤0,004 mm
● Parallellisme van de assemblage: Parallelliteit van het bovenste en onderste glijoppervlak ≤0,0015 mm
● Verzinkdieptetolerantie: ±0,005 mm
● Materiële moeilijkheden: 7075-T6 aluminium heeft een hoge hardheid, gemakkelijk vasthouden van het gereedschap en trillingslijnen tijdens het snijden
● Vervormingscontrole: 200 ℃ spanningsverlichting bij constante temperatuur gedurende 4 uur vóór verwerking om interne spanning bij het smeden te elimineren
● Optimalisatie van gereedschap: Op maat geïntegreerde vacuümadsorptiearmatuur met hoge stijfheid en een vlakheid van 0,003 mm om compressievervorming te voorkomen
● Procesoptimalisatie: 4-assig voorbewerken voor het verwijderen van marges, 5-assig eenmalige nabewerking om herhaalde klemfouten te elimineren
● Ruwe bewerking: Φ10 mm hardmetalen frees, spiltoerental 7200 omw/min, voedingssnelheid 1300 mm/min, enkele snijdiepte 0,35 mm, gereserveerde afwerkingsmarge van 0,16 mm voor benchmarkoppervlak
● Stressverlichting: 2,5 uur constante temperatuur na voorbewerken om hittestress bij het snijden op te heffen
● Bewerking voltooien: Φ6 mm ultrafijnkorrelige gecoate frees, spiltoerental 11000 omw/min, voedingssnelheid 580 mm/min, enkele snijdiepte 0,07 mm
● Gatenverwerking: Boren, ruw ruimen en nauwkeurig ruimen, driestapsgieten, openingstolerantie geregeld binnen 0 tot +0,002 mm
● Draadverwerking: Hard tappen bij lage snelheid, 100% go-no-go-meterinspectie
● Oppervlaktebehandeling: Ultrasoon reinigen, handmatig R1.0 afschuinen, hard anodiseren in natuurlijke kleuren (filmdikte van 8 ~ 12 μm)
● Inspectie omgeving: 22 ±0,5 ℃ meetkamer met constante temperatuur
● Werkelijke testgegevens: Benchmarkvlakheid 0,0012 mm, coaxialiteit van het pingat 0,0031 mm, evenwijdigheid van het glijoppervlak 0,0013 mm
● Batchkwalificatiepercentage: 100% voor 5 prototypemonsters
Alle prototypes doorstaan de 72 uur durende test van continu en snel heen en weer bewegen zonder storingen of abnormaal geluid. De schroefdraadborgkracht en montagespeling voldoen volledig aan de ontwerpnormen. De klant bevestigt de massaproductieorder van 3000 stuks en neemt onze prototypeverwerkingstechnologie en tolerantienormen volledig over.
De 20 # stalen statorbehuizing is het kernverpakkingsonderdeel van kleine servomotoren, die worden gebruikt voor het testen van de prestaties van motorprototypes. Het werkstuk is voorzien van meerdere schuine gaten, speciaal gevormde gaten in de omtreksrichting en samengestelde trapstructuren, met strikte dimensionale en geometrische tolerantie-eisen. Maatcompensatie na het verzinken en braamvrije verwerking zijn de belangrijkste problemen bij deze batchCNC-prototypebewerking. Alle gemeten gegevens zijn afkomstig uit interne inspectierapporten voor technische referentie.
● Productmodel: LM30‑01‑01
● Materiaal: 20 # koolstofstaal
● Kernmaat standaard: Totale lengte 72,5 mm (± 0,015 mm), binnengat Φ38 mm (± 0,015 mm)
● Structurele kenmerken: 25° schuine lijmvulgaten, 135° omtreksverdelingsgaten, M3-schroefdraadgaten, meerstaps montageoppervlakken
● Oppervlaktebehandeling: Elektrolytisch verzinken (6-10μm filmdikte)
● Oppervlakteruwheid: Montage-benchmarkoppervlak Ra1,6μm, buitenoppervlak Ra3,2μm
● Verticaliteit van het gat: Φ4.3 en Φ4.5 verticale gaten door gaten ≤0,008 mm
● Coaxialiteit van de draad: Beide uiteinden M3 schroefdraadgaten coaxialiteit ≤0,006 mm
● Tolerantie van de stapdiepte: Montagestapdiepte ±0,007 mm
● Cilindriciteit van het binnengat: Φ38 cilindriciteit van het binnengat ≤0,009 mm
● Dieptetolerantie voor lijmgaten: Lijmvulgat bodemdiepte ±0,005mm
● Precisiecontrole van gaten met meerdere hoeken: Schuine gaten en gaten in de omtrek zijn gevoelig voor positieafwijkingen na herhaald klemmen
● Preventie van staalvervorming: 20 # staal is gemakkelijk samen te drukken en te vervormen tijdens het snijden, met een kleine krimp na het verzinken
● Vlakheidsvereiste voor diepe gaten: Gladde onderkant van lijmvulgaten zonder verwerkingsstappen om vorming van bellen tijdens het lijmvullen te voorkomen
● Opbrengst na behandeling: Geen restbramen of ijzervijlsel in de gaten om verstopping van de gaten na het verzinken te voorkomen
● Ruwe verwerking: Φ10 mm gecoate frees, spiltoerental 3800 omw/min, voeding 900 mm/min, enkele snijdiepte 0,3 mm, gereserveerde afwerkingsmarge van 0,22 mm
● Stressverlichting: 2,5 uur statische plaatsing na voorbewerken om interne spanningen te elimineren
● Beëindig de verwerking: Φ6 mm ultrafijne korrelfrees, spiltoerental 2900 omw/min, voeding 520 mm/min, enkele snijdiepte 0,07 mm
● Precisie gaten maken: Driestaps kotterproces voor het binnengat, gereserveerde 0,008 mm galvanisatiecompensatiemarge
● Draadverwerking: Hard tappen op lage snelheid met 100% draaddikte-inspectie
● Inspectie staat: 22 ± 0,5 ℃ precisiemeting bij constante temperatuur
● Totale lengtetest: 72,506 mm, 72,498 mm, 72,511 mm (allemaal binnen tolerantiebereik)
● Test binnenste gaten: 38,007 mm, 37,996 mm, 38,010 mm (stabiele maatconsistentie)
● Benchmarkvlakheid: 0,007 mm, 0,009 mm, 0,006 mm (veel beter dan tekenstandaard)
● Batchopbrengst: 100% kwalificatiepercentage voor 20 prototypemonsters
De prototypes van de statorbehuizingen doorstaan de 72 uur durende verouderingstest bij inschakelen zonder isolatielekkage. Alle montage- en afdichtingsindicatoren voldoen aan de klantnormen. We hebben volledige verwerkingsprocedures, testrapporten en oppervlaktebehandelingsparameters gearchiveerd. Elk project omvat de volledige documentatie voor klanten die van prototype naar bestellingen in kleine batches gaan, en onze after-salesvoorwaarden omvatten gratis herbewerking van onderdelen die niet voldoen aan de tekeningspecificaties, waardoor de kosten voor onderzoek en ontwikkeling van klanten volledig worden verlaagd. Het project heeft met succes formele productieorders van 500 stuks in kleine batches gepromoot.
Vraag 1: Welke tekeningformaten accepteert u voor een offerte?
A: Wij accepteren STEP-, IGES-, STL-, SolidWorks-, AutoCAD DWG-/DXF-bestanden. 3D-model plus 2D-tekening met tolerantiemarkeringen versnellen de DFM-analyse en offerte voor uw project.
Vraag 2: Kunt u omgaan met complexe onderdelen met meerdere hoeken en strikte geometrische toleranties?
EEN: Ja. Onze vijfassige apparatuur en op maat gemaakte gereedschappen zijn geschikt voor gaten met meerdere hoeken, diepe holtes en hoge geometrische tolerantie-eisen. We zullen ontbrekende toleranties aanvullen en inspectierapporten met volledige afmetingen na uw aanvraag verstrekkenCNC-prototypebewerkingis voltooid.
Vraag 3: Welke opties voor oppervlakteafwerking zijn beschikbaar?
A: Anodiseren, zandstralen, polijsten, galvaniseren, passiveren zijn beschikbaar. Wij zullen passende oplossingen voorstellen op basis van materiaal, arbeidsomstandigheden en budget.
Vraag 4: Biedt u een spoedlevering van monsters op dezelfde dag aan?
A: Ja, spoedservice is onder bepaalde voorwaarden beschikbaar. Complexe meerassige structuren kunnen een langere doorlooptijd vereisen. Raadpleeg onze ingenieur voordat u een bestelling plaatst.
Q5: Wat is uw minimale bestelhoeveelheid?
A: MOQ begint bij 1 stuk voor prototypewerk, ter ondersteuning van aangepaste verificatie in kleine volumes voor R&D-teams.
Adres
Gebouw A1, Yufeng Industrial Park, Guangming District, Shenzhen, China
Tel
E-mailen
Gebouw A1, Yufeng Industrial Park, Guangming District, Shenzhen, China
Copyright © 2026 Shenzhen Sanluo Precision Technology Co., Ltd. Alle rechten voorbehouden.