CNC-metaalsnijden is onze kernservice voor precisieproductie, waarbij CNC-frezen, CNC-draaien, 5-assige koppelingsbewerkingen, draaimolencomposietbewerkingen, precisieslijpen en microsnijden worden geïntegreerd. We gebruiken DOE-optimalisatie van de snijparameters en een zelfontwikkelde verwerkingstechnologie voor zwaar materiaal om veelvoorkomende pijnpunten bij het bewerken op te lossen: vastzitten van metaal, verharding van het werk, vervorming en een slechte oppervlakteafwerking.
Wij accepteren volledig op maat gemaakte productie op basis van uw CAD STEP IGS-tekeningen, technische specificaties en GD- en T-tolerantievereisten. Zelfs onvolledige tekeningen met ontbrekende geometrische toleranties krijgen onze professionele DFM-tolerantieaanvulling en -bevestiging vóór massaproductie, waardoor lekkage van de montage, trillingen en vroegtijdige slijtage van uw apparatuur worden geëlimineerd.
● Ultraprecieze tolerantiecontrole: tot plus min 0,001 mm
● Aangepaste verwerking voor moeilijk te snijden metalen: zoals 1Cr18Ni9Ti, 17‑4PH, hogetemperatuurlegering
● One-stop-oplossing: grondstof tot CNC-snijden tot oppervlaktebehandeling tot volledige inspectie
● Flexibele MOQ: 1 prototype tot 999999 massaonderdelen
● Flexibele doorlooptijd: 3 tot 20 dagen, afhankelijk van het batchvolume
● QC-beheer: strikte volledige QC-stroom
● Projectondersteuning in het buitenland: toegewijde technisch manager voor elk overzees project met meer dan 9 jaar ervaring met machinaal bewerken op locatie
| Dimensieale nauwkeurigheid | L(X) | W(Y) | H(Z) | SCH | GD |
| eenheid: plus min mm | 0.005 | 0.003 | 0.001 | 0.002 | 0.001 |
| Geometrische nauwkeurigheid | vlakheid | parallellisme | loodrechtheid | ruwheid | Positie tolerantie |
| eenheid: plus min mm | 0.001 | 0.002 | 0.002 | Ra0,6 | 0.008 |
| productiecapaciteit | 1~999999 st | 1~999999 st | 1~999999 st | 1~999999 st | 1~999999 st |
| productie cyclus | 3-20 dagen | 3-20 dagen | 3-20 dagen | 3-20 dagen | 3-20 dagen |
CMM-coördinatenmeetmachine, meetinstrument voor optisch beeld, profielprojector, laserdiametermeter, laserinterferometer, ruwheidstester, rondheidstester, gereedschapsmicroscoop, stereomicroscoop, micrometer, pinmeter, digitale micrometer, elektronische hoogtemeter, schuifmaat, eindmaat, hardheidstester, draadmeter
Wij beheersen exclusieve snijparameters voor alle gangbare industriële metalen om vastplakken, verharding en slijtage van het gereedschap te voorkomen:
● Koolstofstaal (Q235, 45#): Snijsnelheid 150–250 m/min, voedingssnelheid 0,1–0,3 mm/r
● Gelegeerd constructiestaal (40Cr, 20CrMnTi): Snijsnelheid 150–250 m/min, voedingssnelheid 0,1–0,3 mm/r
● Austenitisch roestvrij staal (304, 316, 17‑4PH, 1Cr18Ni9, 1Cr18Ni9Ti): Lage snelheid plus zware voedingsstrategie, 80–120 m/min, volledige hogedrukkoeling om verharding van het werk te voorkomen
● Gietijzer (HT200, QT500): CBN- of keramische wisselplaten, droog snijden of snijden met microsmering, snelheid 200–400 m/min
● Aluminiumlegering: PCD hogesnelheidssnijden, 500–1500 m/min voor spiegel Ra-afwerking
● Koperlegering: Negatieve harkfrees om vasthechting van het mes op het werkstuk te voorkomen
● Ruwe bewerking: Diepe snede, gemiddelde voeding, gemiddelde snelheid voor hoge materiaalafname
● Bewerking voltooien: Ondiepe snede, lage voeding, hoge snelheid voor ultraglad oppervlak
● Realtime monitoring: snijkracht, temperatuur en gereedschapslijtage voor adaptieve parameteraanpassing
● Behandeling van stressverlichting: spanningsvermindering van grondstoffen voor en na de bewerking om vervorming na de productie te elimineren
De jaarlijkse productie van op maat gemaakte CNC-metaalsnijonderdelen voor drukvaten, versnellingsbakken en hydraulische pompen bedraagt meer dan 500.000 stuks.
Kernkenmerken: 5-assige koppeling, ideaal voor complexe onderdelen met gebogen oppervlakken. Geïntegreerde machinestructuur plus CNC-kanteltafel, hoge stijfheid en stabiele precisie.
| Categorie | Parameter |
| Mechanische specificaties | X/Y/Z-as verplaatsing: 500/450/400 mm Afmetingen werktafel: 630×500 mm (CNC kantelbaar) Maximaal draagvermogen: 300 kg Spindelconus: BT 40 |
| Bewerkingsprestaties | Spiltoerental: 18000 tpm (elektrische spindel) Snelle invoersnelheid X/Y/Z-as: 30 m/min Snijsnelheid: 1‑10.000 mm/min Gereedschapsmagazijn: 30 gereedschappen (standaard); 60 gereedschappen (optioneel) |
| Precisie-index | Positioneringsnauwkeurigheid: plus min 0,003 mm (volledige slag) Herhaalde positioneringsnauwkeurigheid: plus min 0,002 mm (volledige slag) Nauwkeurigheid 5-assige koppeling: plus minus 0,005 mm (gereedschapstippunt) |
| Anderen | CNC-systeem: Siemens 840D sl Vermogen: 13kW (spindel); 10kW (toevoeras) Functie: RTCP-interpolatie (tooltip-trajectcorrectie) |
Typische toepassing: precisie CNC-metaalsnijcomponenten.
Kernkenmerken: Compact draaifreescentrum, geschikt voor precisieonderdelen met complexe vormen, zoals vormholtes en medische apparatuur, voor volledige 6-zijdige bewerking. Uitgerust met compactMASTER-draaifreesspindel (15.000 tpm), ondersteunt 5-assige koppeling.
| Categorie | Parameter |
| Mechanische specificaties | Werkstukdiameter: ø500mm Werkstuklengte: 1100 mm Afmeting staaf: ø76mm (optioneel ø102mm) Spindelconus: HSK‑A63 |
| Bewerkingsprestaties | Spiltoerental: 15.000 tpm (standaard); 20000 tpm (optioneel) Snelle invoersnelheid: 50 m/min Snelheid elektrisch gereedschap: 6000 tpm Gereedschapsmagazijn: 12 gereedschappen (VDI‑50) |
| Precisie-index | Positioneringsnauwkeurigheid: plus min 6μm Herhaalde positioneringsnauwkeurigheid: plus min 12" Rondheidsnauwkeurigheid: 0,5 μm (volledige cirkelbewerking) |
| Anderen | CNC-systeem: CELOS X (SINUMERIK ONE / MAPPS Fanuc) Vermogen: 22kW (spindel); 11kW (toevoeras) Feature: ondersteuning gearSKIVING en gearHOBBING proces |
Typische toepassing: precisie CNC-metaalsnijcomponenten.
Auteur: Senior technisch manager, Sanluo Precision (Shenzhen)
Mijn dagelijkse werk draait om de technische validatie van CNC-metaalsnijprojecten voor matrijsgerelateerde precisiecomponenten. Na negen jaar te hebben gewerkt aan de productie van assen en matrijzen, doorzoek ik elke week tientallen klanttekeningen van wereldwijde matrijsleveranciers. Metaalsnijden is zeer materiaalgevoelig: de hardheid van de legering, de kwaliteit van het snijgereedschap en de voedingssnelheid bepalen samen de uiteindelijke concentriciteit en oppervlaktekwaliteit. Een kleine verkeerde inschatting kan leiden tot geratel van het gereedschap, krassen op het oppervlak of afwijkingen in de afmetingen. Het is mijn werk om deze hiaten in de maakbaarheid op te vangen voordat de productie begint en om snijstrategieën te verfijnen om aan de assemblagevereisten van klanten te voldoen.
● Basisinformatie: Model P‑101, grondstof 1Cr18Ni9Ti austenitisch roestvrij staal, bestand tegen hoge temperaturen en corrosie. Gebruikt voor precisie-roterende lagerassemblages die naar Europa en Brazilië worden geëxporteerd.
● Dimensie: Totale lengte 34 mm, maximale buitendiameter 34 mm, bijpassende boring 12 mm. De originele tekening ontbeerde volledige GD- en T-toleranties, ons technische team heeft de volledige tolerantienormen aangevuld en bevestigd door buitenlandse ingenieurs.
● Sleutelgecontroleerde toleranties: Passende binnenboring 0 tot plus 0,020 mm, coaxialiteit van de buitenste cirkel kleiner dan of gelijk aan 0,008 mm, eindvlakslingering kleiner dan of gelijk aan 0,006 mm, tolerantie voor de positioneringsgatpositie kleiner dan of gelijk aan 0,10 mm, oppervlakteruwheid van het roterende pasoppervlak Ra kleiner dan of gelijk aan 1,6 μm.
● CNC-metaalsnijprocesstroom: Gesmeed roestvrij staafblad, voorspanningsverouderingsbehandeling. Op maat gemaakt elastisch uitzettingsarmatuur, concentriciteit van het armatuur kleiner dan of gelijk aan 0,003 mm. Ruw draaien: 4200 tpm, voeding 0,12 mm per rotatie, 0,8 mm snedediepte, 0,2 mm nabewerkingstoeslag gereserveerd. 2,5 uur statische spanningsverlichting in een werkplaats met constante temperatuur na ruwe bewerking. Precisiedraaien en 4-assig boren: 6800 tpm, voeding 0,06 mm per rotatie, 0,08 mm enkele snedediepte. Ultrasoon reinigen, NDT-scheurinspectie, volledige CMM-afmetingen testen.
● Productie resultaat: Slagingspercentage eerste batch 99,8 procent, 72 uur continue hogesnelheidsrotatietest geslaagd door buitenlandse klant, stabiele samenwerking bij herbestelling gaande.
● Basisinformatie: Model P‑101A LC0068271, 1Cr18Ni9 roestvrij staal, werkdruk 0,8 MPa met zwak zuur en alkalisch medium. Kernuitdaging: vlakheid van afdichting, draaddichtheid en coaxialiteit met meerdere gaten om mediumlekkage te voorkomen.
● Aangepaste aangevulde toleranties: Stapdiepte onder 10 mm plus min 0,006 mm, lineaire afmeting 10-40 mm plus min 0,010 mm, positietolerantie voor montagegootsteen kleiner dan of gelijk aan 0,008 mm, evenwijdigheid van het afdichtingsvlak kleiner dan of gelijk aan 0,007 mm, schroefdraad ondergat 0 tot plus 0,004 mm.
● Volledig CNC-snijproces: CNC-draaibank voorbewerken plus draaddraaien, volledige 6H draadmeterinspectie. 4-assig CNC-metaalsnijden voor zinkgaten, stroomkanalen en R-filets, enkele klemming om herklemmingsfouten te elimineren. Precisie vlakslijpen voor Ra1,6 afdichtingsvlakken, microslijpverwijdering van 0,03‑0,05 mm. Ultrasoon reinigen plus passivatie-antiroestbehandeling, filmdikte van 5-8 μm.
● QC-testgegevens: Centrale doorgangscoaxialiteit gemiddeld 0,012 mm, afdichtingsvlakheid gemiddeld 0,005 mm. Geen lekkage na 72 uur druktest, klant plaatste binnen een half jaar cumulatieve herhaalbestellingen van 4500 stuks.
● Medische apparaten en implantaatapparatuur
● Hydraulische en pneumatische klep- en pompproductie
● Automatisering Precisietransmissiecomponenten
● Halfgeleider- en optische instrumentonderdelen
● Structurele onderdelen voor de lucht- en ruimtevaart
● Nieuwe energiekrachtapparatuur
● Spoorvervoer en maritieme techniek
● Precisie laboratoriumtestapparatuur
● Hoogwaardige industriële automatiseringsmachines
● Fabriekservaring: Rijke fabriekservaring, samenwerking met buitenlandse klanten op lange termijn. Wij lossen moeilijk te bewerken metalen onderdelen op die andere fabrieken weigeren. Volledige interne uitrusting en volledig QC-laboratorium, 22 plus min 0,5 graden inspectieruimte met constante temperatuur om meetfouten bij thermische uitzetting te voorkomen.
● One-stop full-service: inclusief beoordeling van DFM-tekeningen, aangepast armatuurontwerp, CNC-metaalsnijden, warmtebehandeling, oppervlaktebehandeling en testen van volledige afmetingen.
● Technische ondersteuning overzee: Professionele technische ondersteuning overzee, proactieve tolerantie-optimalisatie voor onvolledige tekeningen om montagefouten na levering en dure retourzending te voorkomen.
● Leveringsvoordeel: Kostenefficiënte en stabiele levering, volwassen gestandaardiseerde snijprocessen verminderen afval en gereedschapskosten, ondersteunen kleine prototypes en massale bulkbestellingen. Strategische ligging in Shenzhen Pearl River Delta, handige wereldwijde logistiek.
● Stap 1: Stuur uw CAD-tekeningen en technische vereisten
● Stap 2: Gratis DFM-analyse, ontbrekende tolerantieaanvulling en offerte binnen 24 uur
● Stap 3: Bevestig de herziene specificaties van de tekening, prijs en doorlooptijd
● Stap 4: voorbereiding van blanco materiaal, ontwikkeling van armatuur op maat
● Stap 5: CNC-ruwsnijden, spanningsverlichting, nauwkeurig afwerken, slijpen
● Stap 6: Ontbramen, reinigen, oppervlaktebehandeling
● Stap 7: Volledige dimensionale en geometrische tolerantie-inspectie van CMM's
● Stap 8: Monsterlevering voor klantverificatie
● Stap 9: Massaproductie na goedkeuring van het monster
● Stap 10: Verpakking en wereldwijde verzending met compleet COA, materiaalcertificaat en keuringsrapporten
Wij accepteren STEP-, IGS-, DWG-, DXF- en PDF-technische tekeningen met GD- en T-tolerantiemarkeringen. Als u alleen maar ruwe schetsen heeft, kunnen onze ingenieurs de specificaties met volledige tolerantie gratis omzetten en voltooien.
Geen minimumbestelling, ondersteuning van 1 stuks prototype, kleine batch 10-500 stuks, massaproductie tot miljoenen stuks.
Ja, we hebben volwassen exclusieve snijparameters voor al het austenitische en precipitatiehardende roestvast staal, met een speciaal koel- en spanningsverlichtingsproces om vervorming en verharding te voorkomen.
Standaardafwerking Ra3.2, precisieslijpen kan een Ra0.6- of Ra0.2-spiegeloppervlak bereiken voor afdichting en optische pasvlakken.
Ja, elke batch wordt geleverd met een volledig CMM-inspectierapport, materiaaltestcertificaat en maatgegevens voor buitenlandse import- en assemblage-audits.
Prototype 3-7 dagen, kleine batch 7-12 dagen, massaproductie 12-20 dagen, aanpasbaar op basis van uw planning.
Volledig ondersteunende oppervlakteoplossingen: passivering, anodiseren, ionenpolijsten, zandstralen, vacuümwarmtebehandeling, plateren.
Adres
Gebouw A1, Yufeng Industrial Park, Guangming District, Shenzhen, China
Tel
E-mailen
Gebouw A1, Yufeng Industrial Park, Guangming District, Shenzhen, China
Copyright © 2026 Shenzhen Sanluo Precision Technology Co., Ltd. Alle rechten voorbehouden.