Sanluo Precision is een professionele fabrikant en leverancier uit China die zich richt op flexibele productie. Wij leveren wendbare CNC-bewerkingsoplossingen voor startups, MKB-bedrijven en onderzoeksinstituten. Onze op maat gemaakte CNC-bewerkingsservice voor kleine batches ondersteunt complexe en moeilijk te vervaardigen componenten. Omdat we de diversiteit en flexibiliteit van bestellingen in kleine volumes begrijpen, bieden we een snelle en kosteneffectieve productie van 1 stuk tot 1000 stuks, waarbij we volledig voldoen aan de strenge industriële eisen voor op maat gemaakte precisieonderdelen in kleine volumes.
Auteur: Senior technisch manager, Sanluo Precision (Shenzhen)
Ik heb ruim 9 jaar gewerkt aan op maat gemaakte matrijskern- en precisie-ascomponentprojecten. Het grootste deel van mijn dagelijkse werk draait om kleine batches CNC-bewerkingsprojecten voor buitenlandse en binnenlandse matrijspartners. In tegenstelling tot massaproductie worden bestellingen met een laag volume geconfronteerd met geheel andere procesuitdagingen. Productie-efficiëntie heeft niet de hoogste prioriteit; in plaats daarvan worden de herhaalbaarheid van de opspaninrichting, de rationaliteit van het gereedschapspad en de consistentie van monster tot monster kritische uitdagingen.
Veel binnenkomende tekeningen komen rechtstreeks van matrijsontwerpers. Sommige toleranties zijn theoretisch haalbaar, maar moeilijk te handhaven in echte kleine series. Veel klanten concentreren zich alleen op individuele monsterinspectieresultaten en negeren cumulatieve fouten veroorzaakt door herhaaldelijk opspannen en vervangen van gereedschap. Bij het evalueren van de tekeningen zal ik deze impliciete productierisico's uitzoeken, overgespecificeerde tolerantie-items aanwijzen en praktische modificatiesuggesties voorstellen om de functie van onderdelen onveranderd te houden en tegelijkertijd de verwerkingsmoeilijkheden te verminderen.
Voor prototypes en bestellingen in kleine batches gebruiken we flexibele gereedschapsstrategieën in plaats van vaste massaproductie-armaturen. Deze aanpak verkort de voorbereidingscycli en zorgt voor een stabiele nauwkeurigheid bij beperkte hoeveelheden, waardoor matrijsklanten hun productverificatiefase kunnen versnellen.
Door samen te werken met onze werkplaats krijgt u toegang tot een complete, flexibel georiënteerde workflow die speciaal is gebouwd voor aangepaste bestellingen met een laag volume. We elimineren dure harde gereedschappen, terwijl we de reproduceerbaarheid van nauwe toleranties behouden voor prototype-tot-pre-productieruns.
● Flexibele mogelijkheden voor laag volume: Geoptimaliseerd voor runs van 1-1000 stuks zonder matrijsinvestering, waardoor de productiteratiecycli voor R-D-teams worden verkort.
● Stabiele uitvoer met hoge tolerantie: Consistente dimensionale en geometrische prestaties, zelfs voor productie met frequente wisseling van gemengde onderdelen.
● Breed assortiment materialen en onderdelen: Ondersteunt staal, aluminium, koper, roestvrij staal en hoogwaardige technische kunststoffen over de as, schijf, plaat, behuizing en onregelmatige geometrieën.
● Volledige ondersteuning vóór en na het proces: Accepteer 2D-tekeningen (PDF, DWG, DXF) en 3D-modellen (STEP, IGS, X_T); reverse engineering beschikbaar op basis van fysieke monsters.
● Bewezen trackrecord van projecten: Bediende meer dan 5000 ondernemingen op het gebied van slimme hardware, robotica, automatisering, testinstrumenten en medische apparatuur, met een herhalingsaankooppercentage van meer dan 80%.
| dimensionale nauwkeurigheid | L (X) | W (J) | H (Z) | SCH | DA |
| eenheid: ±/mm | 0.005 | 0.003 | 0.001 | 0.002 | 0.0001 |
| Geometrische nauwkeurigheid | vlakheid | parallellisme | loodrechtheid | ruwheid | cirkelvormige uitloop |
| eenheid: ±/mm | 0.001 | 0.002 | 0.002 | Ra0,6 | 0.005 |
| productiecapaciteit | 1~999999 st | 1~999999 st | 1~999999 st | 1~999999 st | 1~999999 st |
| productie cyclus | 3-20 dagen | 3-20 dagen | 3-20 dagen | 3-20 dagen | 3-20 dagen |
Inspectie-instrumenten en meetinstrumenten: CMM-coördinatenmeetmachine, optisch beeldmeetinstrument, profielprojector, laserdiametermeter, laserinterferometer, ruwheidstester, rondheidstester, gereedschapsmicroscoop, stereomicroscoop, micrometer, pinmeter, meetklok, micrometermeter, elektronische hoogtemeter, schuifmaat, eindmaatblok, hardheidsmeter, draadmeter
Onze fabriek implementeert een speciale, flexibel georiënteerde productie-opstelling die is geoptimaliseerd voor CNC-bewerkingen in kleine batches. Multifunctionele draaifreescentra voltooien meerdere bewerkingen in één opspanning om extra investeringen in apparatuur te verminderen. Modulaire armaturen maken een snelle herpositionering van verschillende onderdeelfamilies mogelijk. Standaard BT40 / HSK-gereedschapshouders verbeteren de gemeenschappelijkheid van gereedschappen en verlagen de gereedschapskosten. Parametrische, op sjablonen gebaseerde programmering verkort de programmeertijd met 70% voor vergelijkbare componenten. Productieschema's kunnen dynamisch worden aangepast aan de ordervereisten van elke klant.
We ondersteunen een uitgebreid portfolio van op maat gemaakte onderdelen voor bestellingen met een laag volume:
● Onderdelen van het astype: gladde as, getrapte as, excentrische as, spline-as, diameterbereik φ3‑200 mm
● Onderdelen van het schijftype: flens, tandwiel, nok, einddeksel, diameterbereik φ10‑500 mm
● Plaatvormige onderdelen: paneel, beugel, verbindingsplaat, dikte 1‑50mm
● Onderdelen van het behuizingstype: schaal, kleplichaam, pomplichaam, afmeting van 100×100×100mm tot 800×600×400mm
● Onregelmatige complexe delen: speciale vormbeugels, handgrepen en niet-standaard profielen
● Ondersteunde materialen: koolstof- en gelegeerd staal, aluminiumlegering, koperlegering, roestvrij staal, hoogwaardige technische kunststoffen en meer.
Wij accepteren 2D-tekeningen (PDF, DWG, DXF) en 3D-modellen (STEP, IGS, X_T). Reverse-engineering op basis van fysieke monsters is beschikbaar als er geen tekening is verstrekt.
| Parametercategorie | Parameterdetails |
| Uitrustingsmodel | CLX 450TC |
| Kernpositionering | Complete 6-zijdige draaifreesbewerking op instapniveau |
| Sleutelconfiguratie | Standaard Y-as, CompactMASTER-draaifreesspindel met B-as |
| Gereedschapsmagazijnsysteem | Gereedschapsmagazijn met 30 posities, 60 posities optioneel |
| Resolutie B-as | 0,001° |
| Kernvoordelen | Excentrische bewerking zonder haakse gereedschappen; multitool- en back-uptoolconfiguratie, geschikt voor flexibele geautomatiseerde productie |
| CNC-systeem | Siemens 840D-oplossingslijn met 19-inch touchscreen |
| Ontwerpdoelstelling | Maak kennis met de productie van meerdere varianten in kleine volumes; minimaliseer de klem- en niet-snijtijd |
| Typische toepassing | Precisieproductie van op maat gemaakte componenten in kleine volumes |
| Parametercategorie | Parameterdetails |
| Uitrustingsmodel | Studer S31 |
| Kernpositionering | Universeel buitendiameter-slijpen, voor bestellingen uit één stuk, kleine batches en massaproductie |
| CNC-assen | Optioneel traploos verstelbare B-as of 1° eindtand-indexerende B-as |
| Midden Hoogte | 175 mm |
| Maximaal werkstukgewicht tussen de middelpunten | 80 / 150 kg |
| Reizen (X/Z-as) | X-as 370 mm; Z-as 500 / 800 / 1150 / 1750 mm (meerdere varianten) |
| Maximale invoersnelheid (X/Z-as) | X‑as 0,001‑15000 mm/min; Z‑as 0,001‑20000 mm/min |
| Slijpschijfsysteem | Buitendiameter wiel Ø500 mm, maximale omtreksnelheid 50 m/s |
| Belangrijke precisie | Rondheid slijpen met actieve spil 0,0004 mm; nauwkeurigheid van herhaalde positionering < 1 boogseconde |
| Machinebasistechnologie | Kunstgranieten basis, STUDERGuide® geleidingssysteem |
| CNC-systeem | Niet gespecificeerd |
| Typische toepassing | precisieproductie van op maat gemaakte componenten in kleine volumes |
| Item | Details |
| Industrie & Toepassing | De geleideschoep van de aandrijflijn van auto's werkt onder kortstondige hoge temperaturen van 600 ℃ en cyclische luchtstroomeffecten; spelingpassing met metalen roterende as; het afdichten van pasvlakken tegen de behuizing |
| Materiaal | PEEK AV651‑CF30 met koolstofvezel versterkt PEEK |
| Belangrijke tekeningafmetingen | Totale lengte 71,58 ± 0,05 mm; dikte 3,4 ± 0,08 mm; hartafstand van het gat 34 mm; 2×Φ4 doorlopende gaten ±0,1 mm; verzinkboor 6,5±0,1 mm; wortelfilet R10; eenzijdige hoogte 25,45 ± 0,04 mm |
| Aanvullende toleranties (gedefinieerd volgens bedrijfsomstandigheden) | Ongespecificeerde lineaire afmetingen ±0,025 mm; evenwijdigheid van montagenokken ≤0,008 mm; loodrechtheid van het plaatsingsgat ≤0,007 mm/100 mm; gebogen werkoppervlakprofiel ≤0,012 mm; R10-afrondingstolerantie ±0,01 mm; aansluitoppervlak Ra ≤0,6μm; cosmetisch oppervlak Ra ≤3,2μm; dikteschommelingen ±0,006 mm max |
| Uitdagingen verwerken | Slijtage van koolstofvezelslijpgereedschap; thermische verzachting en instorting van dunne wanden; kromtrekken door restspanning na machinale bewerking; geen koelvloeistofvereiste voor polymeermateriaal |
| Voorbehandeling van grondstoffen | 4 uur bakken in een oven op 80 ℃ om vormspanning te verminderen; blanco formaat 80×40×4 mm, 0,3‑0,5 mm eenzijdige voorraadtoeslag |
| Gereedschap en armatuur | 3-assig bewerkingscentrum, op maat gemaakte vacuümadsorptiearmatuur met vlakheid van de grondbasis 0,004 mm; siliconenkussen om inkepingen in het oppervlak te voorkomen; geen complexe harde mallen voor proefbestellingen met een laag volume |
| Bewerkingsstrategie en parameters | Voorbewerken: Φ6 mm diamantgecoate kunststof vingerfrees, 8200 tpm, voeding 1100 mm/min, diepte 0,2 mm; luchtkoeling + micronevelkoeling om de werkstuktemperatuur onder 50℃ te houden. Stress-ontlastende statische koeling 1,5 uur na voorbewerken. Afwerking: Φ4 mm diamantgecoate frees met fijne tanden, 12.000 tpm, voeding 550 mm/min, maximale diepte 0,05 mm. Gaten: centerboren → voorboren → precisieruimen. Machinaal micro-ontbramen van gatranden. |
| Naverwerking en inspectie | Stofvrije ultrasone zuiverwaterreiniging; plasma-oppervlakte-activatie. Metrologie: 22 ± 0,5 ℃ optische comparator met constante temperatuur; 1-van-20 bemonsteringsinspectie. Gemeten gegevens: lengte 71,56‑71,59 mm; dikte 3,37‑3,42 mm; hartafstand gat 33,99‑34,01 mm; vlakheid referentievlak 0,018‑0,027 mm. |
| Bestelresultaat | Proefbestelling van 500 stuks, totaalrendement 99,8%. Eén onderdeel is gesloopt vanwege onvoldoende spanningsvrijgave van het blanco; proces geoptimaliseerd. Geslaagd voor een luchtstroomduurzaamheidstest van 720 uur bij hoge temperaturen. De klant plaatste een vervolgbestelling van 1500 stuks. |
| Item | Details |
| Industrie & Toepassing | Nieuwe energie elektronische besturingsmodule voor auto's; positioneringsschuif in versnellingsbak; langdurige onderdompeling in transmissieolie; ‑40℃ ~ 180℃ thermische cycli; 100.000 cycli heen en weer gaande schuifvereiste; geen verontreiniging van de hydraulische vloeistof |
| Materiaal | VICTREX WG101 glasvezelversterkt PAEK |
| Belangrijke tekeningafmetingen | Totale lengte 25,4₋₀.₀₁mm; breedte 17,88 ± 0,06 mm; hoogte van de naaf 5,4₀⁺⁰.¹mm; gat voor penmontage 8,5 ± 0,05 mm, gatdiepte 3,3 ± 0,05 mm; paringsstaphoogte 4,8 ± 0,03 mm; montagemaat achteraan 9,85 ± 0,05 mm |
| Kritische geometrische en oppervlaktevereisten | Datum-A vlakheid 0,08 mm; montagevlakken evenwijdigheid 0,12 mm; Positietolerantie pingat Φ0,08 mm, loodrechtheid gatwand 0,05 mm; glijdende datumvlakheid 0,06 CZ; coaxialiteit 0,02C; pasoppervlak Ra0,1μm, cosmetisch oppervlak Ra1,6μm; filets R1.6 / R0.2; geen bramen of vezelrafeling |
| Kernverwerkingsrisico's | Rafelen van glasvezels; restspanningsscheuren; thermische vervorming; klemkracht knijpvervorming; Risico op verontreiniging van hydraulische olie door oppervlaktedefecten |
| Uitrusting en gereedschap | Brother S500X1 3-assig precisiebewerkingscentrum, werktafel met constante temperatuur van 22 °C. Walter ongecoate PCD-microfrezen Φ3 mm en Φ1,5 mm. Met siliconen bedekte, zachte vacuümbevestiging, gecontroleerde klemvervorming ≤0,003 mm. |
| Volledige processtroom | Staven snijden → 4 uur statische spanningsvrijgave → vacuüm opspannen met zachte opspanning → ruw freesprofiel, sleuven en voorgaten → luchtgekoelde semi-nabewerking bij lage temperatuur → nafrees-nulpunt en glijoppervlakken → nauwkeurig ruimen → ultrasoon ontbramen met water bij lage temperatuur → 2 uur veroudering bij constante temperatuur → CMM volledige inspectie → stofgecontroleerde verpakking |
| Gemeten inspectieresultaten (51 bemonsterde eenheden uit een batch van 1002 stuks) | Lengte 25,392‑25,398 mm; pin-hole opening 8,471-8,526 mm, loodrechtheid gat-wand max. 0,032 mm; vlakheid glijoppervlak 0,021‑0,048 mm; ruwheid van het pasoppervlak Ra0,07‑0,09μm. Totaal rendement 99,9%. |
| Probleemoplossing versus vorige leverancier | 1. Het percentage vezelfraudefouten is verlaagd van 72% naar 0% door PCD-tooling. 2. Door de klem veroorzaakte vervorming geëlimineerd door siliconen vacuümbevestiging; dimensiefluctuaties verbeterden met 85%. 3. Luchtkoeling bij lage temperatuur plus veroudering verminderde de vervorming na het fietsen van 0,08-0,15 mm tot maximaal 0,005 mm. |
| Bestelresultaat | De eerste batch van 1002 stuks heeft de duurzaamheidstest van 720 uur op een bank doorstaan met weinig slijtage en geen vloeistofverontreiniging. Klant bevestigde terugkerende maandelijkse bestelling van 800 stuks. Alle procesbestanden, CMM-rapporten en materiaal-COA worden gearchiveerd voor vervolgopdrachten. |
Met precisie bewerkte componenten in kleine volumes bedienen een breed spectrum van industriële sectoren, waar prototypevalidatie, pre-productieverificatie en op maat gemaakte onderdelen in beperkte oplage sterk vereist zijn. Onze service omvat het maken van R&D-monsters en pre-productiebatches in kleine oplagen voor wereldwijde klanten.
● Automotive en nieuwe energie-aandrijflijn: Op maat gemaakte kunststof componenten, leischoepen, positioneringsschuiven, sensorbehuizingen en testprototypes voor transmissie- en thermische beheersystemen.
● Robotica- en automatiseringsapparatuur: Niet-standaard asonderdelen, verbindingsbeugels, speciale vormbevestigingen en kleine structurele componenten voor laboratoriumapparatuur en industriële automatiseringsapparatuur.
● Slimme hardware en R-D-prototypes voor consumenten: Complexe structurele prototypes voor de ontwikkeling van nieuwe producten, pre-verificatie vóór de formele opening van de matrijs.
● Test- en meetinstrumenten: Uiterst nauwkeurige behuizingen, montagebasissen, isolerende fittingen, op maat gemaakte sensoraccessoires met strikte vlakheids- en geometrische tolerantie-eisen.
● Medische apparatuur: Niet-klinische mechanische structurele onderdelen, instrumentbeugels en adapters van speciale afmetingen voor de ontwikkelingsfasen van medische hulpmiddelen.
● Luchtvaartgerelateerde R-D-projecten: Testmonsters en proefcomponenten in kleine oplagen voor materiaalverificatie en mechanismevalidatie.
● Wetenschappelijke onderzoeksinstituten en universitaire laboratoria: Eenmalige proefstukken op maat, experimentele opstellingen en speciale preparaathouders met snelle doorlooptijd.
Vraag 1: Welk hoeveelheidsbereik ondersteunt u voor aangepaste bestellingen met een laag volume?
A: We verwerken 1 stuk tot 1000 stuks voor typische projecten met een laag volume. Onze flexibele productieopstelling vermijdt hoge investeringen in matrijzen en houdt de doorlooptijd concurrerend voor R-D en pre-productievalidatie.
Vraag 2: Welke hoogwaardige kunststoffen kunt u bewerken?
A: Wij verwerken met koolstofvezel of glasvezel gevulde PEEK, PAEK, POM, ABS en andere technische polymeren. Gespecialiseerde workflows omvatten het bakken van blanco's, luchtkoelsnijden bij lage temperatuur, zachte vacuümarmaturen en thermische veroudering na het snijden om het risico op kromtrekken en vezelrafelen te beperken.
Vraag 3: Welke tekeningformaten zijn acceptabel voor een offerte?
A: Wij accepteren 2D-bestanden: PDF, DWG, DXF; 3D-bestanden: STEP, IGS, X_T. Reverse engineering-service is beschikbaar als u alleen fysieke monsters zonder tekeningen kunt leveren.
Vraag 4: Hoe garandeert u herhaalbaarheid bij het opnieuw bestellen van componenten in kleine volumes?
A: Bij elke bestelling worden CNC-programmabestanden, inspectielogboeken en grondstofcertificaten gearchiveerd. Wanneer u herhaalbestellingen plaatst, hergebruiken we beproefde procesparameters zonder extra proefbewerkingen om de kwaliteit en doorlooptijd te stabiliseren.
Vraag 5: Wat is uw typische doorlooptijd voor aangepaste onderdelen met een laag volume?
A: De standaardproductiecyclus bedraagt 3 tot 20 werkdagen, afhankelijk van de complexiteit van het onderdeel, het materiaaltype en de vereisten voor oppervlakteafwerking.
Adres
Gebouw A1, Yufeng Industrial Park, Guangming District, Shenzhen, China
Tel
E-mailen
Gebouw A1, Yufeng Industrial Park, Guangming District, Shenzhen, China
Copyright © 2026 Shenzhen Sanluo Precision Technology Co., Ltd. Alle rechten voorbehouden.