Producten
Precisie CNC-fabricage
  • Precisie CNC-fabricagePrecisie CNC-fabricage
  • Precisie CNC-fabricagePrecisie CNC-fabricage
  • Precisie CNC-fabricagePrecisie CNC-fabricage
  • Precisie CNC-fabricagePrecisie CNC-fabricage

Precisie CNC-fabricage

Als vertrouwde, toonaangevende fabrikant en leverancier van precisie-CNC-fabricage in China maakt Sanluo Precision gebruik van diepgewortelde technische kennis om betrouwbare CNC-verwerkingsdiensten op micron-niveau te leveren. Gericht op de productie van componenten met hoge precisie en hoge complexiteit, bieden wij op maat gemaakte precisie-CNC-fabricagediensten voor de lucht- en ruimtevaart-, precisie-instrumentatie-, optische hardware- en halfgeleiderapparatuurindustrieën. We nemen op maat gemaakte bestellingen aan voor geavanceerde, moeilijk te produceren onderdelen en voldoen consequent aan de strenge normen die worden geëist door hoogwaardige productie.

Sanluo Precision is een toonaangevende Chinese fabrikant en leverancier van precisie-CNC-fabricage en beschikt over solide technische expertise om CNC-verwerkingsdiensten op micron-niveau te leveren. Wij zijn gespecialiseerd in het uiterst nauwkeurig bewerken van complexe onderdelen en leveren op maat gemaakte oplossingen voor hoogwaardige sectoren, waaronder de lucht- en ruimtevaart, precisie-instrumentatie, optische apparatuur en halfgeleiderapparatuur. Wij ondersteunen de ontwikkeling op maat van ingewikkelde en moeilijk te bewerken componenten, waarbij we volledig voldoen aan de strenge prestatie-eisen van hoogwaardige industriële productie.

Deskundig inzicht van onze senior technisch manager

Auteur: Senior technisch manager, Sanluo Precision (Shenzhen)

Ik heb bijna 9 jaar praktijkervaring opgebouwd, gespecialiseerd in precisie-ascomponenten en vormkernbewerking. Elke werkdag beoordeel en verwerk ik asonderdeeltekeningen van matrijzenfabrikanten uit binnen- en buitenland. Langetermijncommunicatie aan de frontlinie helpt mij de echte pijnpunten van matrijsklanten op het gebied van dimensionele stabiliteit, coaxialiteitsconsistentie en oppervlakteafdichtingsprestaties volledig te begrijpen. Veel door tekening verborgen tolerantierisico's kunnen in de vroege beoordelingsfase worden geïdentificeerd, waardoor herbewerking en vertragingen in de levering van volgende bestellingen worden vermeden.

Van prototype-proefstukken tot massaproductie in grote batches, een redelijk opspanningsschema, het afstemmen van snijparameters en een productieomgeving met constante temperatuur zijn de belangrijkste garanties voor een stabiele onderdeelkwaliteit. Bij het hanteren van zeer moeilijke werkstukken van het astype geven we gerichte feedback over de maakbaarheid voor klanttekeningen, om de technische vereisten en de haalbaarheid van de productie in evenwicht te brengen.

Tolerantiestandaard voor precisiebewerking

dimensionale nauwkeurigheid O.D Identiteitskaart T (C) DP ZW
eenheid: ±/mm 0.002 0.005 0.002 0.002 0.005
Geometrische nauwkeurigheid rondheid coaxialiteit rechtheid cilindriciteit symmetrie
eenheid: ±/mm 0.002 0.005 0.002 0.008 0.008
productiecapaciteit 1~999999 st 1~999999 st 1~999999 st 1~999999 st 1~999999 st
productie cyclus 3-20 dagen 3-20 dagen 3-20 dagen 3-20 dagen 3-20 dagen

Precisiebewerkingsmogelijkheden op micronniveau

Onze fabriek bereikt strikte precisie op micronniveau via gestandaardiseerde workflows. Wij leveren bewerkingsnauwkeurigheid tot IT5-IT6-kwaliteit, waarbij individuele kritische onderdelen IT4-kwaliteit bereiken. De maattolerantie wordt stabiel gecontroleerd binnen ±0,002-0,01 mm, terwijl geometrische toleranties zoals rondheid, cilindriciteit, evenwijdigheid en loodrechtheid beperkt zijn tot minder dan 0,003 mm. De oppervlakteruwheid van afgewerkte componenten varieert van Ra 0,2 μm tot Ra 0,8 μm.

We gebruiken uiterst nauwkeurige bewerkingsapparatuur met een positioneringsnauwkeurigheid van 0,003 mm en een herhaalde positioneringsnauwkeurigheid van 0,002 mm, waarbij de slingering van de spil onder de 0,002 mm wordt geregeld. Een werkplaats met constante temperatuur handhaaft een luchtvochtigheid van 20 ± 1 ℃ en 50 ± 5% om thermische uitzettings- en krimpfouten te elimineren. Uitgerust met Zeiss CMM met een detectienauwkeurigheid van 0,001 mm, wordt elke batch onderdelen volledig geïnspecteerd om consistente maatstabiliteit te garanderen.

Geavanceerd proces en volledig kwaliteitscontrolesysteem

Als professionele leverancier van precisie-CNC-fabricagediensten optimaliseren we voortdurend kernprocessen voor ultraprecieze scenario's, waarbij we meerdere knelpunten in de sector op het gebied van hoogprecieze bewerking oplossen:

Bewerking van dunwandige componenten: Stabiel proceswanddikte van 0,5 mm tot 2 mm. Gebruik symmetrisch gelaagd snijden en een geoptimaliseerde klemstrategie om de algehele vervorming onder 0,01 mm te beheersen.

Diepgatbewerking: Ondersteun de verwerking van diepe gaten met een L/D-verhouding van meer dan 10. Gebruik diepgatboren en pistoolboren om H7-gattolerantie en rechtheid binnen 0,05 mm per 100 mm te bereiken.

Bewerking van slanke schachten: Gebruik voor slanke assen met een L/D-verhouding van meer dan 20 volgsteunen en middensteunen om de buigvervorming binnen 0,02 mm per 100 mm te beperken.

Afwerking van spiegeloppervlak: Draaien met diamantgereedschap met één kristal zorgt voor een spiegeleffect met oppervlakteruwheid Ra ≤ 0,05 μm, geschikt voor hoge afdichting en zeer nauwkeurige pasoppervlakken.

Micro-precisiebewerking: Ondersteunt een minimale featuregrootte van 0,1 mm, inclusief microgroeven, microgaten en microstapstructuren voor ultraprecieze apparatuur.

We implementeren een strikt kwaliteitsmanagement van het volledige proces. Alle nieuwe producten ondergaan procesverificatie op programma's, gereedschappen en armaturen vóór massaproductie. Inspectie van het eerste artikel is verplicht om de processtabiliteit te bevestigen. Voor elke batch bestellingen worden volledige materiaalcertificaten, hardheidstestrapporten en analysedocumenten voor de chemische samenstelling verstrekt.

Kernparameters van verwerkingsapparatuur

Ultraprecies verticaal bewerkingscentrum (type met hoge snelheid en hoge oppervlaktekwaliteit)

Mechanische specificaties X/Y/Z-weg: 320/280/300 mm
Afmetingen werktafel: 450×350 mm
Maximale belasting: 200 kg
Spindelconus: HSK‑E32
Verwerkingsprestaties Spilsnelheid: 40.000 tpm (elektrische spindel)
Snelle invoersnelheid: 48/48/40 m/min
Snijsnelheid: 1‑20.000 mm/min
Capaciteit gereedschapsmagazijn: 15 schijven
Precisie-index Positioneringsnauwkeurigheid: ±0,002 mm
Nauwkeurigheid herhaalde positionering: ±0,001 mm
Oppervlakteruwheid: Ra≤0,1μm (aluminium onderdelen)
Andere configuratie Systeem: Makino Professional 6
Continu vermogen: 8,4 kW
Kenmerk: SGI.5-contouroptimalisatie voor een glad oppervlak en minimaal segmentverschil
Typische toepassing Optische onderdelen, precisievormcomponenten, halfgeleidermicrostructuren en uiterst nauwkeurig bewerkte onderdelen

Bewerkingscentrum voor snel boren en tappen (type met hoge stabiliteit)

Mechanische specificaties X/Y/Z-weg: 500/400/330 mm
Afmetingen werktafel: 650×400 mm
Maximale belasting: 300 kg
Spindelconus: BT30
Verwerkingsprestaties Standaard spiltoerental: 10.000 tpm, optioneel 24.000 tpm
Snelle invoersnelheid: 48/48/48 m/min
Snijsnelheid: 1‑30.000 mm/min
Gereedschapsmagazijn: 14/21 revolvergereedschappen
Precisie-index Positioneringsnauwkeurigheid: ±0,006 mm
Nauwkeurigheid herhaalde positionering: ±0,003 mm
Boornauwkeurigheid: ±0,01 mm (gat Φ10 mm)
Andere configuratie Systeem: FANUC 31i‑B Plus
Spindelvermogen: 11 kW / continu 3,7 kW
Kenmerk: AI thermische verplaatsingscompensatie, ondersteuning voor L/D=30 diepgatbewerking
Typische toepassing 3C elektronische precisieonderdelen, structurele halfgeleideronderdelen en op maat gemaakte machinale componenten

Projectgevallen

Geval 1: Positioneringsas voor spiegeloppervlak met hoge coaxialiteit

Projectachtergrond

Dit project richt zich op zeer nauwkeurige messing positioneringsschachten die worden gebruikt voor kunststof spuitgietmatrijzen in Zuidoost-Azië, voor positionering van de kernholte en afdichting van het eindvlak. De klant kreeg te maken met kwaliteitsproblemen op de lange termijn met eerdere leveranciers, waaronder coaxialiteit van meer dan 0,012 mm en defecte spiegeloppervlakken, wat resulteerde in een spuitgietrendement van slechts 72%. We hebben professionele precisie-CNC-fabricageprocessen toegepast om problemen met batchinstabiliteit volledig op te lossen.

Het werkstuk is gemaakt van C3604 automatenmessing met een totale lengte van 40 mm. Het standaardtolerantiebereik voor de buitendiameter is 14.795‑14.800 mm. De belangrijkste technische problemen liggen in drie strikte indicatoren: coaxialiteit tussen binnengat en buitencirkel gecontroleerd binnen 0,005 mm, afdichtingseindvlak dat spiegeloppervlak Ra≤0,02 μm bereikt, en meerstaps dimensionale tolerantie strikt beperkt binnen ± 0,003 mm interne controlenorm. Elke afwijking in de coaxialiteit zal een ongelijkmatige wanddikte van de kunststof veroorzaken, terwijl kleine markeringen op het gereedschap zullen leiden tot overlopen van materiaal en het falen van de mal.

Selectie van procesoplossingen en apparatuur

We hebben een Tsugami-draaibank van het Zwitserse type met dubbele spil gebruikt voor eenmalig opspannen van het volledige procesproductieproces, waardoor secundaire opspanfouten worden vermeden. Het hele proces omvat het verwijderen van ruwe draaimarges, benchmarkafwerking met diamantgereedschap, stapsgewijs fijnkotteren van het binnengat, afwerking van het monokristallijne diamantspiegeloppervlak en automatische ultrasone reiniging. We hebben de snijparameters strikt gesegmenteerd: ruwdraaien met hoge snelheid voor materiaalverwijdering, fijnsnijden met lage voeding voor controle van de ronding van de buitencirkel, en microsnijden zonder voeding voor het vormen van spiegeloppervlakken, waardoor secundaire schade bij het polijsten nul is.

De batchproductie werd voltooid onder een omgeving met een constante temperatuur van 22 °C, met regelmatige kalibratie van de spindelslingering om de consistentie van de bewerking te stabiliseren.

Gemeten testgegevens en klantresultaten

Uit bemonsteringstestgegevens blijkt dat de buitendiameter van de benchmark stabiel wordt geregeld tussen 14,797 mm en 14,799 mm, de coaxialiteit stabiel binnen 0,0032 mm en de ruwheid van het spiegeloppervlak tussen Ra0,016-0,020 μm. De eerste batch van 3000 stuks behaalde een totaalrendement van 99,87%.

Na assemblage door de klant en matrijstests steeg het spuitgietrendement van 72% naar 98,6%, en werd de matrijsonderhoudscyclus verlengd van 3 dagen naar 15 dagen, waardoor het verlies aan stilstand met 80% werd verminderd. Deze stabiele verwerkingscapaciteit heeft ertoe geleid dat de klant maandelijks herhaalbestellingen op lange termijn heeft ontvangen.

Geval 2: Micro Medical Mold Core Shaft Precision Machining

Projectachtergrond en tekenvereisten

Deze behuizing is een miniatuur malkernschacht, aangepast voor spuitgietmatrijzen voor medische verbruiksartikelen, met een enkele batch van 800 stuks, gebruikt voor het vormen van binnenholtes van microbuizen. Het werkstuk is voorzien van composietstructuren met meerdere treden, taps toelopende oppervlakken en afschuiningen binnen een totale lengte van slechts 26 mm, behorend tot microslanke asdelen. Het vereist een nauwkeurige spleetcoördinatie van 0,01 mm met de middelste mal en een strikte coaxialiteit van 0,005 mm, wat voor gewone verwerkingsapparatuur moeilijk te stabiliseren is.

De eerdere batches van de klant hadden last van coaxialiteitsfluctuaties van 0,01-0,02 mm en slijtage van de afmetingen na spiegelpolijsten, wat resulteerde in een defectpercentage van 15%. Gebaseerd op de hoogfrequente werkomstandigheden bij het openen en sluiten van medische mallen, hebben we verborgen tolerantienormen aangevuld die niet op de tekeningen zijn aangegeven: vlakheid van het trapeindvlak ≤0,004 mm, ascilindriciteit ≤0,003 mm en taps toelopende oppervlakteprofieltolerantie ≤0,004 mm, die werden bevestigd en overgenomen door de klant.

Selectie van procesoplossingen en apparatuur

We hebben Citizen L12 Zwitserse draaibank + Mazak-draaimolen-composietcentrum geadopteerd voor de volledige productie. Het proces omvat het voorbewerken van de buitencirkel en het taps toelopende oppervlak, de controle van de marges voor de semi-nabewerking van PCBN-gereedschappen, het reinigen van vierassige CNC-hoeken en het op maat gemaakte natte spiegelslijpen. Het belangrijkste voordeel is het eenmalige klemvormen om cumulatieve klemfouten te elimineren, en het microslijpen met een enkel verwijderingsvolume van minder dan 0,001 mm om de kwaliteit van het spiegeloppervlak te garanderen zonder dimensionale overtolerantie.

Inspectieresultaten en productiefeedback in de echte wereld

Na voltooiing van de batch werden willekeurig 30 stuks geselecteerd voor volledige CMM-inspectie. De gemeten waarde van de grote buitendiameter wordt stabiel binnen het middelste tolerantiebereik gehouden, de bijpassende asdiameter ligt binnen het optimale montage-interval en de coaxialiteit wordt geregeld tussen 0,002-0,004 mm. De ruwheid van het spiegeloppervlak bereikt Ra0,018-0,022 μm. Het totale rendement van 800 onderdelen is 100%, zonder dat nabewerking nodig is.

Bij de daadwerkelijke productie bij klanten werd het percentage vastlopen bij het openen en sluiten van de matrijs teruggebracht tot nul, en het percentage flash-defecten bij spuitgegoten medische buizen daalde van 14,8% naar 0%. Na 200.000 gietcycli behoudt de kernas nog steeds de oorspronkelijke precisie zonder verzwakking. De klant heeft maandelijks drie vaste batchbestellingen bevestigd voor een langdurige samenwerking.

Veelgestelde vragen

Vraag 1: Welke materiaalopties zijn beschikbaar voor op maat gemaakte machinaal bewerkte onderdelen?

A: Wij ondersteunen messing, roestvrij staal, aluminiumlegeringen, titaniumlegeringen en technische kunststoffen, waaronder PEEK. Materiaalcertificaten en rapporten over de chemische samenstelling kunnen op verzoek worden geleverd voor precisie-CNC-fabricageopdrachten.

Vraag 2: Is er een minimale bestelvereiste voor op maat gemaakte ultraprecieze componenten?

A: We accepteren bestellingen van prototypes uit één stuk, maar ook massaproducties tot honderdduizenden eenheden. Er wordt geen strikte MOQ toegepast voor op maat gemaakte precisie-CNC-fabricageprojecten.

Vraag 3: Hoe beheers je de vervorming van dunwandige onderdelen en componenten met microkenmerken?

A: Geoptimaliseerde kleminrichtingen, gelaagde snijparameters en een werkplaatsomgeving met constante temperatuur helpen de vervorming van de bewerking onder controle te houden. We voeren de validatie van het eerste artikel uit vóór de formele productie voor precisie-CNC-fabricageopdrachten.

Vraag 4: Welke meetinstrumenten gebruikt u voor tolerantievalidatie op micronniveau?

A: Zeiss CMM, rondheidstester, oppervlakteruwheidsmeter en optisch beeldmeetinstrument worden ingezet. Inspectiegegevens over de volledige afmetingen worden geleverd samen met afgewerkte precisie-CNC-fabricageonderdelen.

Vraag 5: Kunnen jullie onderdelen leveren met hoogwaardige afdichtingsoppervlakken met spiegeloppervlak?

EEN: Ja. Diamantdraai- en microslijpprocessen leveren Ra van spiegelkwaliteit tot Ra 0,02 μm, geschikt voor matrijsafdichtingsoppervlakken die behoren tot uiterst moeilijke precisie-CNC-fabricagetoepassingen.

Vraag 6: Zal ​​uw technische team de tekeningen beoordelen en productiesuggesties doen?

A: Ons technische team beoordeelt klanttekeningen op mogelijke productierisico's en biedt gratis processuggesties. We passen CNC-programma's dienovereenkomstig aan voor vervolgprecisie-CNC-fabricagebatches.

Precision CNC Fabrication
Precision CNC Fabrication
Precision CNC Fabrication
Precision CNC Fabrication
Hottags: Precisie CNC-fabricage, China, fabrikant, leverancier, fabriek
Stuur onderzoek
Contact informatie
Voor vragen over onze producten of prijslijst kunt u uw e-mailadres achterlaten en wij nemen binnen 24 uur contact met u op.
X
We gebruiken cookies om u een betere browse-ervaring te bieden, het siteverkeer te analyseren en de inhoud te personaliseren. Door deze site te gebruiken, gaat u akkoord met ons gebruik van cookies.Privacybeleid