Sanluo Precision is een professionele fabrikant en leverancier van High Precision Machining voor matrijs- en machineonderdelen in China, gericht op de bewerking van onderdelen met strikte toleranties en het bieden van hoogwaardige diensten aan klanten. Wij bieden professionele, op maat gemaakte, zeer nauwkeurige bewerkingsdiensten voor precisiemachines, halfgeleiderproductie, matrijzenbouw en andere industrieën, en ondersteunen de aanpassing van complexe en moeilijke onderdelen. We kunnen voldoen aan de hoge tolerantie-nauwkeurigheidseisen van de IT0-IT8-kwaliteit, en voldoen volledig aan de strenge normen van de hoogwaardige productie-industrie voor machinale bewerking met hoge tolerantie.
Deze service is specifiek ontworpen voor spuitgietkernen, stempelmatrijscomponenten, geleidekolommen, bussen, tandwielassen en onderdelen van het hydraulische systeem. Typische onderdelen zijn onder meer planetaire tandwielen (steektolerantie ± 0,01 mm), kogelomloopspindels (geleidingsnauwkeurigheid IT5) en vormkernen (tolerantie ± 0,01 mm). Deze componenten vereisen zowel geometrische stabiliteit als slijtvastheid – precies wat ons proces oplevert.
1. Spuitgietkernen:Toleranties van ±0,01 mm garanderen een goede holteafsluiting en consistentie van het onderdeel.
2. Stempels matrijsgeleidingspijlers en bussen:H7/h6-speling voor soepel glijden en een lange levensduur.
3. Planetaire tandwielen voor reductoren:Steektolerantie ±0,01 mm voor een stille werking en verdeling van de belasting.
4. Plunjers hydraulische pomp:IT6-kwaliteit (±0,004 mm) voor lekvrije prestaties onder hoge druk.
Door ons op deze cruciale onderdelen te concentreren, helpen we klanten de montageproblemen te verminderen en het onderhoudsinterval van hun machines te verlengen. Dit is de basis van High Precision Machining voor matrijs- en machineonderdelen.
Sanluo Precision's bewerking met hoge tolerantie biedt nauwkeurige controle van kwaliteiten met hoge tolerantie: IT2-graadtolerantie ±0,001-0,004 mm (geschikt voor hoge precisie-passing), IT3-graadtolerantie ±0,001-0,006 mm (geschikt voor nauwkeurige passing), IT4-graadtolerantie ± 0,002-0,01 mm (geschikt voor algemene precisieonderdelen), IT5-graadtolerantie ± 0,003-0,015 mm (geschikt voor gewone precisie onderdelen). Passingstypen omvatten: spelingspassing H7/h6 met speling 0,002‑0,015 mm, overgangspassing H7/k6 met nauwkeurige positionering, interferentiepassing H7/p6 met interferentie 0,005‑0,025 mm. Maatbereik: diameter φ0,03‑800 mm, lengte ≤2000 mm, opening φ0,02‑500 mm. De bewerkingstoeslag is progressief in lagen: voorbewerken 0,02‑0,05 mm, semi-nabewerken 0,05‑0,1 mm, nabewerken 0,001‑0,003 mm, slijpen 0,001‑0,005 mm.
1. Voor vormkernen:We passen doorgaans IT4-IT5-kwaliteiten toe om de precisie en de kosten in evenwicht te brengen.
2. Voor geleidezuilen:Er is gekozen voor interferentiepassing H7/p6 om een permanente uitlijning te garanderen.
3. Voor hydraulische zuigers:Speling passend voor H7/h6 met een speling van 0,02‑0,05 mm voor soepele bediening.
4. Voor tandwielassen:Overgangspassing H7/k6 voor nauwkeurige positionering onder dynamische belastingen.
Deze systematische aanpak stelt ons in staat om aan uiteenlopende toepassingsvereisten te voldoen, terwijl het defectpercentage onder de 0,5% blijft.
| dimensionale nauwkeurigheid | L(X) | W(Y) | H(Z) | ZW | GD |
| eenheid: ±/mm | 0.001 | 0.0005 | 0.0001 | 0.002 | 0.001 |
| Geometrische nauwkeurigheid | vlakheid | parallellisme | loodrechtheid | symmetrie | Positie tolerantie |
| eenheid: ±/mm | 0.0003 | 0.001 | 0.001 | 0.002 | 0.002 |
| productiecapaciteit | 1~999999 st | 1~999999 st | 1~999999 st | 1~999999 st | 1~999999 st |
| productie cyclus | 3-20 dagen | 3-20 dagen | 3-20 dagen | 3-20 dagen | 3-20 dagen |
Wij verwerken een breed scala aan technische materialen, waaronder gereedschapsstaal (P20, H13, S7), roestvrij staal, gelegeerd staal en gietijzer. Onze apparatuur – iQ500 frezen en Hardinge T-Series SP® draaien – omvat zowel frees- als harddraaibewerkingen, waardoor we geharde materialen tot HRC62 kunnen bewerken zonder secundair slijpen.
1. Gereedschapsstaal (P20, H13):Ideaal voor injectie- en spuitgietmatrijzen, bewerkt met hardmetalen gereedschappen om Ra≤0,4 µm te bereiken.
2. Roestvast staal (304, 316):Wordt gebruikt voor corrosiebestendige machineonderdelen, die voldoen aan de IT6-toleranties.
3. Gelegeerde staalsoorten (4140, 4340):Voor tandwielen en assen met hoge sterkte, hard draaien op Hardinge SP®.
4. Gietijzer (GGG40, GGG50):Bewerkt met frezen met hoge voeding om de cyclustijd te verkorten terwijl de vlakheid behouden blijft.
Met meer dan 3 miljoen onderdelen met hoge tolerantie die jaarlijks worden geproduceerd, ondersteunt onze procesflexibiliteit batchgroottes van 1 tot 999.999 stuks, met typische doorlooptijden van 3 tot 20 dagen. Deze capaciteiten vormen de ruggengraat van High Precision Machining voor matrijs- en machineonderdelen.
Als een professionele verwerkingsfabriek voor machinale bewerking met hoge tolerantie is Sanluo Precision uitgerust met precisietestapparatuur: algemene meetinstrumenten zoals laserinstrument/ultraprecieze micrometer/micrometer/interne micrometer/schuifmaat, speciale meetinstrumenten zoals gladde limietplugmeter/ringmeter, CMM met nauwkeurigheid 0,002 mm, rondheidsmeter met nauwkeurigheid 0,0005 mm. Gebruik SPC-procescontrole, X-R-controlekaart, CPK≥1,33 voor kwalificatie, 100% inspectie van de belangrijkste afmetingen.
1. Verificatie van inkomend materiaal:Chemische samenstelling en hardheid getest volgens ASTM/ISO-normen.
2. Controles tijdens het proces:SPC-monitoring op kritische dimensies; X‑R-grafieken geven de processtabiliteit weer.
3. Eindinspectie:CMM en rondheidsmeter voor alle geometrische toleranties; 100% controle op door de klant gespecificeerde belangrijkste kenmerken.
4. Documentatie:Bij elke zending worden volledige maatrapporten, materiaalcertificaten en CPK-gegevens verstrekt.
Ons kwaliteitssysteem is gecertificeerd volgens IATF 16949 en ISO 9001, waardoor traceerbaarheid en naleving van automobiel- en industriële normen worden gegarandeerd.
We zetten twee kernmachineplatforms in voor zowel frees- als draaibewerkingen. De iQ500 grote precisie microfreesmachine biedt nauwkeurigheid op submicronniveau, terwijl de Hardinge® T Series SP® uitblinkt in ultraprecies hard draaien.
1. iQ500:3-assig, X/Y/Z-slag 600/500/300 mm, 45.000 tpm elektrische hogesnelheidsspindel, HSK-E32-interface, magazijn voor 20 gereedschappen, lineair motorontwerp voor thermische stabiliteit.
2. Hardinge® T-serie SP®:Revolver met 12 gereedschappen, spil van 4.000-6.000 tpm, vermogen van 11-26 kW, baarcapaciteit tot 65 mm, ideaal voor hard draaien (HRC60+).
3. Ondersteunende apparatuur:CMM (0,002 mm), rondheidstester (0,0005 mm), laserinterferometer, oppervlakteruwheidstester.
4. Aanvullend:Draadvonken en vlakslijpen beschikbaar voor speciale afwerkingsvereisten.
Deze combinatie stelt ons in staat complexe geometrieën met hoge precisie te produceren, waardoor de noodzaak voor meerdere opstellingen en extern slijpen wordt verminderd. Een dergelijke veelzijdigheid is een kenmerk van High Precision Machining voor matrijs- en machineonderdelen.
| Parametercategorie | Parameterdetails |
| Uitrustingsmodel | iQ500 |
| Kernpositionering | Grote precisie-microfreesmachine, geschikt voor bewerking met hoge tolerantie |
| Asnummer | 3-assig |
| Slag (X/Y/Z) | 600 mm / 500 mm / 300 mm |
| Spindelsysteem | Elektrische hogesnelheidsspindel van 45.000 tpm, HSK-E32-interface |
| Sleutelnauwkeurigheid | Bewerkingsnauwkeurigheid op submicronniveau en nauwkeurigheid van herhaalbaarheid |
| Bewegingsprestaties | Snelle verplaatsingssnelheid van elke as 16.000 mm/min |
| Gereedschapsmagazijnsysteem | Gereedschapsmagazijn met 20 gereedschapsposities |
| Kernvoordeel | Maakt gebruik van een lineair motorontwerp en geavanceerde temperatuurregeling voor nauwkeurige en voorspelbare bewerkingsresultaten |
| Typische toepassing | bewerking met hoge tolerantie van precisiecomponenten |
|
Parametercategorie |
Parameterdetails |
| Uitrustingsmodel | Hardinge® T-serie SP® |
| Kernpositionering | Ultraprecieze bewerking en hard draaien |
| Gereedschapshoeveelheid | 12 gereedschappen |
| Diameter | 226,3 mm, 313,7 mm |
| Rotatiesnelheid | 4.000 tpm, 5.000 tpm, 6.000 tpm |
| Servo-kanaal | 42 mm, 51 mm, 65 mm |
| Standaard vermogen | 11 kW, 15 kW, 26 kW |
| Algemene afmetingen | Lengte: 2.489 mm, 3.257 mm; Breedte: 2.121 mm, 2.312 mm; Hoogte: 2.089 mm, 2.123 mm |
| Gewicht | 5.940 kg, 7.800 kg |
| Typische toepassing | bewerking met hoge tolerantie van precisiecomponenten |
Wij bieden volledig maatwerk, van materiaalkeuze tot uiteindelijke coating. Ons engineeringteam werkt samen met klanten om het ontwerp te optimaliseren voor produceerbaarheid, waardoor de beste balans tussen kosten en prestaties wordt gegarandeerd.
1. Ontwerpbeoordeling:DFM-analyse, tolerantiestapeling en materiaalaanbevelingen.
2. Gereedschappen en programmeren:CAM-programmering en armatuurontwerp voor complexe geometrieën.
3. Prototyping:Inspectie van het eerste artikel (FAI) met volledig dimensionaal rapport vóór massaproductie.
4. Productie & inspectie:SPC-gecontroleerd proces, 100% inspectie van kritische afmetingen.
Deze gestructureerde workflow verkort de doorlooptijd en zorgt ervoor dat elk onderdeel exact aan uw specificaties voldoet. We hebben met succes oplossingen op maat geleverd aan FAW, Dongfeng, Weichai, Fast, XCMG en Zoomlion.
A: Voor het bewerken van matrijzen en machineonderdelen met hoge precisie houden we routinematig de oppervlakteruwheid Ra≤0,4 μm aan, waarbij sommige toepassingen Ra0,2 μm bereiken met behulp van hard draaien en fijn frezen.
A: Ja, ons werkbereik ondersteunt een diameter van φ0,03‑800 mm en een lengte tot 2000 mm, geschikt voor grote matrijsbases, tandwielassen en hydraulische cilinders.
EEN: Absoluut. Ons technische team beveelt optimale materialen (bijv. P20, H13, S7) en warmtebehandeling aan om de levensduur van de matrijs en de maatvastheid te maximaliseren.
A: De productiecyclus varieert van 3 tot 20 dagen, afhankelijk van de complexiteit en hoeveelheid. Voor dringende bestellingen kunnen we sneller werken met onze flexibele werkplaatsplanning.
EEN: Ja. Elke zending bevat een maatrapport, materiaalcertificaat en SPC-grafieken. De belangrijkste afmetingen zijn 100% gemeten met behulp van CMM (nauwkeurigheid 0,002 mm) en rondheidstester (0,0005 mm).
Sanluo Precision – waar precisie van matrijzen en machines samenkomt met betrouwbaarheid.
Adres
Gebouw A1, Yufeng Industrial Park, Guangming District, Shenzhen, China
Tel
E-mailen
Gebouw A1, Yufeng Industrial Park, Guangming District, Shenzhen, China
Copyright © 2026 Shenzhen Sanluo Precision Technology Co., Ltd. Alle rechten voorbehouden.